Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
No dla mnie zdecydowanie najbardziej podoba się praca powalosa.
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Dla mnie ex aequo powalos i blesso. :-B :-B
Jeżeli uzyskałam efekt "lodowcowego tchnienia" to dla mnie komplement, bo uzyskałam z góry założony efekt. Nieczęsto mi się to udaje. Jakiś progres jest. Dla mnie też :-B (0%)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dziękuję wszystkim za docenienie mojej pracy. Ponieważ wtedy nie czułem się dobrze, to siedziałem nad nią ok. 5 min wliczając w to również wysłanie obrobionego pliku. :-) Wołane w LR6, chociaż w CO7 Express uzyskałem niemal identyczny obraz, ale to było później i bardziej dla wprawy.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
powalos najfajniej.
A ja kurka zapomniałem za tego rawa się wziąć...ech
 

mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
Wiem co robiłem z tym plikiem (bo jeszcze pamiętam na przykład, że nie wyostrzałem dodatkowo). Mogę się domyśleć co Blesso zrobił z plikiem bo przeczytałem post o wołarce dla leniwych zamieszczony na forum. Reszta prac (poza tą zgłoszoną przez rychu) pozwala tylko na domysły i skłania ku stwierdzeniu, że dochodzenie w moich programach do takich efektów to albo nie wiem jak to robić albo w ogóle mnie to nie interesuje. :)
Wynika z tego, że wartości poznawcze czy edukacyjne tej zabawy nie są jednak najważniejsze. Każdy woła po swojemu...
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
wartości poznawcze i edukacyjne tej zabawy moim zdaniem są może i nie najważniejsze, jednak wielce przydatne.
Oczywiście moim Skromnym Zdaniem
delikatnie wymuszają wysilenie szarych komórek - co autor chciał pokazać lub jak kto woli co ja bym chciał tu pokazać.
jeśli już się bawisz to przez pracę z danym programem - nabierasz jakiegoś doświadczenia - nikt nikogo tu nie linczuje.
zdarza się omawiać poszczególne prace i schematy obróbki - ale to tak dla informacji - po za tym jest tu dużo programów praktycznie każdy ma jakiś inny.
Opinie na temat co komu najlepiej poszło - ja osobiście traktuje jako raczej zdanie wypowiadających się jaka wersja im się podoba a jaka niekoniecznie.

Po za tym drogi mh2012 przecież nikt tu nikogo nie zmusza. nie ma żadnych nagród (więc rywalizacja też nijaka), no i coś co wyczytałem chyba na początku o tym, - najchętniej wysyłam tu zdjęcia które mi nie do końca wyszły tak jak bym chciał. i już kilkukrotnie naciąłem się, że potrafią być lepsze niż te które zaakceptowałem.

oczywiście nie bierzcie tego do siebie. sam chętnie się bawię i mimo znikomych efektów, dalej próbuję coś wywołać w Affinity - które to ponoć się nie nadaje do RAWów :)
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Rivelv napisał/a:
nie ma żadnych nagród
ekhm ;-)
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Marooned, kurde a nawet pamiętam że próbowałem sił przy tym zdjęciu. ale jakoś odwagi mi wtedy zabrakło :)
ale aaaa niech tak będzie
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
180
rychu napisał/a:
U mr.ra66it wczesny poranek, a powalos późne, ciepłe popołudnie.
Stawiam na cieplejsze.

A ja z tego samego powodu obstawiam... odwrotnie :lol: , czyli na wczesny poranek, gdyż wtedy - wg exif - było robione zdjęcie. I doceniam, że obróbka ten właśnie poranek pokazuje. Dodatkowo, jak chyba zawsze u mr.ra66it, nie ma też zastrzeżeń co do strony technicznej/jakościowej obróbki.
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Rafi, słonko wschodziło gdy szliśmy na przełęcz pod Chłopkiem

więc bardzo wczesny poranek :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach