guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Pentax FAJ 18-35
hej hej
czy ktoś ma miał używa używał ?
podobają mi się ogniskowe całkiem, właśnie tego mi potrzeba, jasność nie jest jakas tragiczna a przedewszystkim rewelka cena jak za nówkę 600pln.

i to mi nasuneło podejrzenia, gdzieś tu musi być haczyk - skoro nowa 600pln to oznacza ,że.. ?

no właśnie, co to oznacza?
pytanie do użytkowników :)

a i jeszcze pytanie jedno, czy to szkiełko zadziała z Z-20 ?
bo enigmatycznie napisano że nie współpracuje ze starszymi korpusami seri z/pz co nie wyjaśnia nic.

pzdr
 
klimecki  Dołączył: 21 Kwi 2006
guerilla napisał/a:
bo enigmatycznie napisano że nie współpracuje ze starszymi korpusami seri z/pz co nie wyjaśnia nic.

faj nie ma pierscienia przyslon, wszystko ustawiasz w korpusie /jesli ten na to pozwala, jesli nie to.../
W podobnym zakresie (19-35) masz tokine af na pelna klatke, jest niezla (z cyfra lepsza niz kit), mechanicznie tego faj mysle ze tez rozklada, chyba nawet byla na allegro za 400pln ze wszystkim jakos niedawno, zobacz zakonczone czy sie sprzedala. Oprocz tej jest tez bardzo dobra 20-35/2.8 atx, ale to juz duuzo pieniedzy choc imho swietne szklo. ps. wada obu sa spore filtry, ale nie wiem jakie duze sa w tym pentaxowym
pozdrawiam
kp
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
klimecki napisał/a:
guerilla napisał/a:
bo enigmatycznie napisano że nie współpracuje ze starszymi korpusami seri z/pz co nie wyjaśnia nic.

faj nie ma pierscienia przyslon, wszystko ustawiasz w korpusie /jesli ten na to pozwala, jesli nie to.../
W podobnym zakresie (19-35) masz tokine af na pelna klatke, jest niezla (z cyfra lepsza niz kit), mechanicznie tego faj mysle ze tez rozklada, chyba nawet byla na allegro za 400pln ze wszystkim jakos niedawno, zobacz zakonczone czy się sprzedala. Oprocz tej jest tez bardzo dobra 20-35/2.8 atx, ale to juz duuzo pieniedzy choc imho swietne szklo. ps. wada obu sa spore filtry, ale nie wiem jakie duze sa w tym pentaxowym
pozdrawiam
kp


ale tokina juz kosztuje 200pln wiecej (nowa) , zreszta i pentax i tokina jest na pelna klatke, raczej nie mowimy tu o uzyciu cyfrowym w tym momencie :)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
guerilla napisał/a:
no właśnie, co to oznacza?

plastikowy bagnet.
Kiwaczek uzywa i mu wystarcza. Ale jak wzialem do reki, to dosc niemile wrazenie :-/
 
klimecki  Dołączył: 21 Kwi 2006
guerilla napisał/a:
ale tokina juz kosztuje 200pln wiecej (nowa)

pisalem o aukcyjnej:
http://allegro.pl/item126...3_5_4_5_pk.html
pentax i sklepy to srednie polaczenie /pomijam jakies przypadki typu fotobasia i wyprzedaz pentaxa w fotojokerze/
pozdrawiam
kp

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach