plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
M.K napisał/a:
swoje pierwsze auto czyli fiatem 127

Też był moim pierwszym autem.
 

M.K  Dołączył: 26 Sie 2007
Kiedyś w tym wątku o tym pisaliśmy. Tylko Ty miałeś jak dobrze pamiętam wersję pierwsza, a ja poliftowa z dużym reflektorem.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Potem miałem wersję drugą z tylną klapą i silnikiem 1050.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
:lol: Jak zobaczysz Beemkę prawidłowo jadącą prawym pasem to pod żadnym pozorem jej nie wyprzedzaj.
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
JacekK napisał/a:
:lol: Jak zobaczysz Beemkę prawidłowo jadącą prawym pasem to pod żadnym pozorem jej nie wyprzedzaj.


Jedyne miejsce gdzie wyprzedzałem beemki to było o dziwo w dojczlandzie na autobahnie. W .pl raczej się to nie zdarza....
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Przy ostatniej wizycie w serwisie KIA dorwałem się i pojeździłem w pełni elektrycznym SOULem.
Kurde, fajnie to jeździ. Taki lekki Star Trek, wciskasz gaz, jest takie uuuu i z przerażeniem widzisz na liczniku, że na zabudowanym możesz stracić zaraz prawko. Zero normalnie oczekiwanych odgłosów silnika, skrzyni biegów... Zasięg producent podaje na 470 km chyba, no to do takiej mało okołokominowej eksploatacji spoko. Tylko ta cena...
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
RPM napisał/a:
JacekK napisał/a:
:lol: Jak zobaczysz Beemkę prawidłowo jadącą prawym pasem to pod żadnym pozorem jej nie wyprzedzaj.


Jedyne miejsce gdzie wyprzedzałem beemki to było o dziwo w dojczlandzie na autobahnie. W .pl raczej się to nie zdarza....

Eee, mnie się zdarzało kilka/naście razy, ale na różnych szutrach itepe... im bardziej powybijanych tym łatwiej dochodziłem :evilsmile:
 

JacekK  Dołączył: 08 Wrz 2008
Normalne Beemki jeżdżą szybko i lewym pasem,a nieoznakowane Beemki powoli i prawym pasem :-D
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nieoznakowane Beemki poganiają te normalne.
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Nawet mi tego nie mówcie. Miałem taką beemkę na karku. Dawałem gazu żeby odjechać myśląc że to jakieś bezrozumne karki i gdy prędkość była już całkiem całkiem, to te "karki" odpaliły te swoje niebieskie światełka.Pech chciał, że prędkość całkiem do drogi nie pasowała - nie była to autostrada, ale zwykła droga pod Bytowem.
I tak sobie jeżdżę z zarobionymi punktami :-x
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Passeratii dałby rade uciec bemce??
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Na wysokiej skarpie w kierunku morza :?:
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Uciekał długo ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
A Beemka jak kot z myszą...
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
plwk, ta nowa skarpa jest za Bytowem (patrząc od nas) Ta ekscytująca jazda (ach te zakręty!) była przed Bytowem z kierunku Kościerzyny.

[ Dodano: 2020-05-25, 20:27 ]
plwk napisał/a:
A Beemka jak kot z myszą...


Nooo....nie do końca. wydawało mi się, że na łukach drogi odstają. Na prostej nadrabiali - potem znów zakręty i tak w koło Macieju. Passerati to jest wóz! :-D Dopadli mnie na prostej.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Penteusz napisał/a:
I tak sobie jeżdżę z zarobionymi punktami

Boś się niepotrzebnie zestreczował.
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Enzo napisał/a:
Boś się niepotrzebnie zestreczował.


Jaa??!
O bogowie!
Tyś tkwił po uszy w tym spisku i tyś mnie na te tarnobrzeskie manowce wywiódł, by ci inni spiskowcy dokonali tych strasznych czynów!
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Penteusz, i jeszcze mogli demotywator zrobić ;)
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
pszczołowaty, nie mogli, bo po tym co zrobili strasznie się mnie bali :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach