skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Dzięki, winieta była dodana jeszcze na etapie wywoływania ;)

Rivlev Ty się lepiej szykuj na jutro - śliniaczek młodemu zabierz :mrgreen:
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
Chyba sobie zebym sie nie zaslinil :-)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Panowie mam nadzieję że będą zdjęcia z tego przedsięwzięcia :evilsmile:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
skaarj, obyś miał na zdjęciach jakąś motorówkę :-P
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Irek83, drzewa lecą w lewo ;-)
Ja chyba sobie ukryję ten wątek, bo absolutnie nie mam potrzeby kupować GRIII, ale kolory z tej matrycy tak kuszą.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Kytutr napisał/a:
Ja chyba sobie ukryję ten wątek

Ja też, bo coraz częściej chodzi po głowie coś mniejszego, a nie mam na razie opcji na zebranie funduszy na to cacko :cry:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kytutr napisał/a:
drzewa lecą w lewo

Ale słupki stoją prosto. :evilsmile:
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Kytutr, nie ma co się przed nim bronić, ja kilka razy drapałem się w głowę i po co ? Wpierw miałem kupować lumixa, później fuji a padło na GRa :roll:
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
irek83 napisał/a:
Kytutr, nie ma co się przed nim bronić, ja kilka razy drapałem się w głowę i po co ? Wpierw miałem kupować lumixa, później fuji a padło na GRa :roll:

No najchętniej bym tak zrobił, ale budżet nie jest z gumy. Przede mną zakup nowego komputera (bo stary ma za sobą ponad 7 lat pracy i dołożenie SSD nie poprawiło na tyle wydajności, ile oczekiwałem), a zdjęcia które robię wymagają niepomijalnego wkładu benzyny :-)
Dzisiaj byłem na zdjęciach właśnie i użyłem następujących ogniskowych: 15mm, 75mm, 150mm - wszystko stałki. Zdjęcia z 35mm odrzuciłem (właśnie obrabiam RAWy). W sumie GRIII mógłby się postarać zastąpić obiektyw 15mm. Ale najpierw musiałbym nie kupować tego Irixa :-)
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Kytutr, rozumiem, priorytety są najważniejsze. BTW irix jest cudowny

 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
szpajchel nie wiem czy znajdziesz, pewnie gdzieś tam jest ;)

 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Zaczynam spoglądać w stronę trójki. Robiliście może nią zdjęcia na koncercie/występie, generalnie w gorszych warunkach oświetleniowych na ISO 3200/6400?
Zastanawiałem się nad drugim body i GR byłby świetnym uzupełnieniem dla 50 i 85 mm na FX.
 

irek83  Dołączył: 10 Paź 2014
Enzo, na koncercie jeszcze z nim nie byłem , ale wieczorem zdarzyło mi się zrobić kilka zdjęć na ISO 6400 i jest spoko, według mnie użyteczne ISO. Wydaje mi się, że tutaj dużo pomaga bardzo ostry obiektyw i ogniskowa.
Na 19 stronie dwie pierwsze klatki na których Maks skacze po barierkach jest ISO 6400 f8
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
Enzo nie byłem jeszcze na żadnym koncercie, ale pomiar światła w GR powinien fantastycznie się do tego nadawać. Pomiar z ochroną świateł i snap focus powinny w zasadzie pozwolić robić w auto a nie manualu :)
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
foto, ty nadmorski jesteś?
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Rivelv napisał/a:
foto, ty nadmorski jesteś?


Nie, skierniewicki, służbowo byłem. Przyjechałem w niedzielę i w poniedziałek już musiałem wracać. Byłem na dwóch budowach, w Sopocie i w Gdyni
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Enzo, już pierwszy GR robił fajne zdjęcia na koncercie, myślę że z trójką będzie tylko lepiej :)
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=50703
https://www.flickr.com/ph.../in/dateposted/
https://www.flickr.com/ph...in/photostream/
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Następne z mola


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach