tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
Zawsze fajnie jest doczekać przyszłości z filmów
nie wiem czy było warto suchość 2001. Odyseja kosmiczna w wykonaniu rzeczywistej ówczesnej teraźniejszości była jak dla mnie nazbyt transgalaktyczna.

[...] 2053 możemy nie doczekać...

Cytat
A jeśli chodzi o kumanie kto jest kim, to dobrze, że nie wyrzuciłem naszych drzewek genealogicznych tworzonych z odcinka na odcinek. Przydadzą się na kolejny sezon
serdecznie proszę o zdjęcia tychże.

Tym, którzy oglądali dwa sezony mogę polecić stronę https://dark.netflix.io/pl/ - przyda się żeby przypomnieć sobie powiązania.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Jonas to Pentax, ładnie nie? ;)
To byłby niezły scenariusz.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Marooned napisał/a:
opiszon, rzeczywiście, ale już nie mogę edytować... oczywiście chodziło o ten utwór.

Jeden z tych przypadków, gdy nie przewijasz czołówki, tylko dajesz głośniej...
Marooned napisał/a:
Przydadzą się na kolejny sezon, choć coś czuję, że trzeba będzie rysować w trzecim wymiarze

Przyznam się, musiałem czasem się pożytkować na bieżąco opisami w wiki, chociaż nie zaglądałem w przód. Ale jak oni teraz 3ci sezon rozegrają... aż się boję, żeby nie odpłynęli.
Bo jak przedwczoraj skończylismy 3 ci sezon Stranger Things to jakoś tak mam wrażenie, że aż Disneyem zaleciało.
A może oddzielny wątek do dyskusji ze spojlerowaniem?
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
tref napisał/a:
serdecznie proszę o zdjęcia tychże.
Leci na prv, bo to już mega spoiler.. acz samo mówienie, że będzie trzeci sezon uważam za paskudny spoiler.. bo oglądając #1 oczekiwałem domknięcia.. potem okazało się, że jest #2 to czekałem jak to zakończą.. i nie chciałbym, by zrobili z tego operę mydlaną, bo przynosi zyski, więc z pewną obawą czekam na #3

Arti napisał/a:
eden z tych przypadków, gdy nie przewijasz czołówki, tylko dajesz głośniej...
To samo miałem z Grą o tron, do dziś sobie nucę, lepszej czołówki serialowej nie znam.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Marooned napisał/a:
acz samo mówienie, że będzie trzeci sezon uważam za paskudny spoiler..

eee to ja dawno przeczytałem, że będą 3, bo to pisali gdzieś, że na tyle zaplanowany jako całość.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Niestety, często świat filmowy nie ogarnia, że tajemnica i zaskoczenie lepiej działają niż wykładanie wszystkiego na tacy. Prosty przykład - Seven vs Passengrs (no ale to nie wątek filmowy)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Marooned napisał/a:
z pewną obawą czekam na #3
Powiedziałam dokładnie to samo.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Marooned napisał/a:
i nie chciałbym, by zrobili z tego operę mydlaną, bo przynosi zyski, więc z pewną obawą czekam na #3

Tak jak pisałem, ten serial powstał od początku z założeniem 3 sezonów. Także raczej nie robią tego na siłę, bo się sprzedało i trzeba kosić kasę. Ale też się boję, że mogli popłynąć.
A i mam nadzieję, że oglądacie w oryginlanej wersji językowej, pięknie brzmi.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Cytat
A i mam nadzieję, że oglądacie w oryginlanej wersji językowej, pięknie brzmi.

Mhmmm, nawet próbuje sobie coś przypomnieć z czasów kiedy się go uczyłem :)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
pszczołowaty, nigdy nie mialam ani jednej lekcji jezyka niemieckiego :evilsmile:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
koralik, to było ponad 30 lat temu :)

[ Dodano: 2019-11-07, 17:37 ]
Serio.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
pszczołowaty, ja dumnie uczęszczałam na rosyjski :mrgreen:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Czy ktoś wspinał o The End Of F... World? ;)
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
U mnie ostatnio leci głównie kino familijne - wcześniej "Smoczy Książę" a obecnie "Kto zje zielone jajka sadzone?" ;-)
Wieczorami w wolnym czasie oglądam na zmianę "Tales by Light" oraz "Najważniejsze wydarzenia II Wojny Światowej w kolorze". Żonie natomiast przypadł do gustu "The Crown".
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
pszczołowaty napisał/a:
Czy ktoś wspinał o The End Of F... World?
Leży na dysku i czeka w kolejce.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Marooned, jak by to powiedzieć... nie jestem pewny czy drugi sezon powinien powstać
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
A jak u Was 13 powodów? Zostały mi dwa odcinki sezonu 3 i czekam niecierpliwie na rozwiązanie. Choć znając scenarzystę zostawi jakąś furtkę do kolejnego sezonu.

Kurczę, warto przed kolejnym sezonem po przerwie od poprzedniego obejrzeć kilka odcinków tego minionego, żeby się w klimat wprowadzić.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Może kiedyś przekonam się do Guinessa, ale póki co niech sobie siedzi na ekranie. Sprawy Jacka Taylora - kto wymyślił serial z odcinkami liczącymi 1,5 godziny? Tym razem mi to nie przeszkadza. Można pomyszkować po irlandzkim Galway wraz z bohaterem w superfajnym płaszczu.

Na drugim końcu jest niemiecki Czas tajemnic. Miniminiserial, całość trwa prawie tyle, co jeden odcinek tego powyżej. I to też ma sens. Bardzo mi się podobał.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Bardzo dobry serial na HBO - Uśpieni - czeskie klimatyczne kino szpiegowskie osadzone w końcówce lat 80.
Polecam mocno, szczególnie fanom youngtimerów ;-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
opiszon napisał/a:
Bardzo dobry serial na HBO - Uśpieni - czeskie klimatyczne kino szpiegowskie osadzone w końcówce lat 80.
Polecam mocno, szczególnie fanom youngtimerów

Obejrzałem wczoraj 2 odcinki i jestem zachwycony. Intryga jest taka, że mam już przygotowanych parę hipotez na każdą okazję, czyli wciągnęło mnie. Ja mam jeszcze bonus w postaci odgadywania, gdzie kręcone były poszczególne sceny. Z wyborem lokalizacji (i wnętrz) zrobiono dobrą robotę i dobrano takie miejscówki w Pradze, które mogą wyglądać jak sprzed 30 lat - niektóre z nich znam i jak dla mnie bardzo pasują. Aktorzy dobrze dobrani, szczególnie Martin Hoffmann w roli oficera StB.
Czy serial "Nieświadomi" na polskim HBO ma polski dubbing?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach