Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Tak długo stał na przejściu granicznym (sorry, nie pamiętam czy Radom należy do Strefy Schengen)?
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Ja sobie dzisiaj uświadomiłam że gdyby nie robienie zdjęć to nie wiem jak bym sobie poradziła w ostatnim czasie. Czy tylko ja tak mam ?
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
nie tylko :) - ale o tym był chyba jakiś oddzielny wątek nawet :) :-D
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
koralik, każde hobby pozwala odskoczyc na bok od codzienności. Stąd ludzie z pasją bardziej optymistyczne patrzą na świat.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
rychu, ja ostatnio chodze codziennie rano na zdjecia, minimum dwie godziny..... Taka forma terapii chyba można powiedzieć
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Tymczasem…

 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Dali jakiemuś gościu popatrzeć se w wizjerek?
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Za dużo nie zobaczył… ;-)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Ja kiedyś bylam znkolegą na Jasnej Górze .... Zdjecia robiliśmy. I w tym samym czasie byla pielgrzymka kolejarzy. Jeden z nich podszedl do mojego kolegi i pyta czy by mu nie pomógł bo mu czarne zdjęcia wychodzą ..... Nie zdjął dekielka :mrgreen: . Zdjecia z pielgrzymki wyszły mu czarne :mrgreen: :evilsmile:
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Dzień dobry! Dawno mnie nie było :mrgreen:
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Skąd przychodzisz? Kim jesteś? Dokąd zmierzasz?
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Och... tak trudne i filozoficzne pytania mnie tu zaatakowały!
Och, czy podołam odpowiedzi na nie, czy jestem zbyt mały?!
Czym godny na to, czy mogę rozważać życia sens?
Przychodzę z cyfrowej krainy, jestem wędrowcem danych, zmierzam złapać życia kęs!
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
Fenol, głebokie :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wczoraj widziałem nalepkę z pralką i przypomniał mi się Tomecki.
 

klechu  Dołączył: 16 Sty 2016
W sumie nie wiem, gdzie wrzucić, a nie chcę tworzyć nowego wątku: oglądał ktoś tranzyt Merkurego dzisiaj? Zdjęcie cyknięte 55-300 PLM. Merkury to ta kropeczka po lewej:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
U mnie pełne zachmurzenie było.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
mygosia napisał/a:
U mnie pełne zachmurzenie było.
To nie było widać Merkurego na tle chmur? ;-)
 

mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
Tranzytu Merkurego nie widziałem bo nawet gdybym widział to nie wiedziałbym, że to Merkury.
Ale ten post przypomniał mi przypadek z 1 listopada - coś jasnego świeciło pod Księżycem i nawet miałem ochotę dowiedzieć się co to takiego. A potem mi przeszło. Ale (jak się okazuje) nie przeszło całkiem bo ciągle mi się przypomina ten widok chociaż już chęci do zgoglowania sprawy to nie mam. Jesteście lepsi niż Google, więc opisuję swoje rozterki tutaj licząc na pomocne informacje. :)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pewnie Wenus.
 

klechu  Dołączył: 16 Sty 2016
Jeśli na pewno 1.11, to nie wiem. Dzień wcześniej mógł być to Jowisz, dzień później - Saturn.

https://www.ppsae.pl/2019...unkcje-tranzyt/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach