mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
plwk napisał/a:
Jednocyfrowe są ciche.


Jednocyfrowy MZ-7 jest bardzo cichy w porównaniu do jednocyfrowego Z-1p ;-)
Ale Kapiątka jest cichsza niż Kadyszka.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Wszystko już pomieszaliście... Hałas migawki z dźwiękiem AF, cyfrę z kliszą :roll:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Dla mnie klapniecie lustra w MX to dźwięk, a juz napęd AF i przesuwu w Mz5n to hałas.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
rychu, każdy lubi inną muzykę ;-) Fajnie jest mieć cichy aparat, a K-x nie brzmi szczególnie atrakcyjnie. To prawda, ale nie ma też potrzeby demonizować tę kwestię. Poza teatrem i kameralnymi koncertami są jeszcze jakieś wybitnie ciche miejsca, gdzie lustrzanki nie są mile widziane ze względu na odgłosy pracy?

[ Dodano: 2019-11-22, 09:02 ]
Aha, na paru ślubach i chrztach sam robiłem zdjęcia Zenitem i różnymi Pentaksami... Hałas przewijanego filmu to wyłącznie kompleks fotografa. Ludzie są skupieni na czymś zupełnie innym. Raz tylko się pytali, jak rąbnęła mi lampa o podłogę - z troski, czy nie straciłem sprzętu.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ryszard napisał/a:
Hałas przewijanego filmu to wyłącznie kompleks fotografa.

Wielki Piątek, ostatnia stacja Drogi Krzyżowej, cisza, tuż za plecami biskupa Mz5n zaczyna mi zwijać film. Cóż to byl za kompleks.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
rychu, pokonałeś mnie :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ryszard napisał/a:
rychu, pokonałeś mnie :mrgreen:

Gdyby była jakaś walka, można by było tak powiedzieć ;-)
Temat świadczy jak bardzo wraz z postępem przesuwają się granice akceptowalnej kultury pracy sprzetu.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Cytat
Temat świadczy jak bardzo wraz z postępem przesuwają się granice akceptowalnej kultury pracy sprzetu.
Dobrze powiedziane.

[ Dodano: 2019-11-22, 17:55 ]
Gwizdu SFX'a nie mogłem ścierpieć i szybko go sprzedałem, chociaż poza tym był OK. Windera ME II używam... z rozwagą ;-) Pozostałe już mi nie przeszkadzają, powiedziałbym, że bardzo sporadycznie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach