foto  Dołączył: 03 Maj 2013
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
galex - dla mnie jesień jak właśnie taka jak na twoich fotach - smętna, bo zapowiada zimę. Patrząc na taki widok myślę, że w marcu wygląda tak samo ale jest to zapowiedź wiosny i lata. Jesienne barwy foto wcale, mnie nie pocieszają, bo za chwilę się skończą :cry: .
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Jakaranda, ja jesień bardzo lubię. Liście u Brzózek u mnie na działce dopiero w tym tygodniu spadły, były piękne żółte i pomarańczowe ;-)
W okresie jak już liście spadną do wiosny często robię zdjęcia w BW które bardzo lubię.
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Jakaranda, dzięki, myślę, że takie smętne, przygaszone krajobrazy też maja swój urok.
foto, - moje brzózki już od kilkunastu dni gołe ;-)


Jesienny kamlot:
 

mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
"Kolorowanie" jesieni bywa procesem skomplikowanym i jednocześnie zajmującym...
Czasem krążenie po wertepach w poszukiwaniu światła, kadrów, wyjaśnień i odpowiedzi na podstawowe pytania wracające jak bumerang co jakiś czas prowadzi do zaskakujących rezultatów.

1


2


Napotykając takie znaleziska przez głowę przelatują pytania zahaczające o podstawy egzystencjalne naszego istnienia: dlaczego ja? za co? jak żyć? a czy na pewno?

A potem agresywna obróbka kolejnego efektu zadziałania migawki może wyglądać tak...
3.
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
moje dziś poszukiwanie jesieni
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Zdziś. Polna grusza. To zielone, to nie są oziminy tylko trawsko wyrosło po zbiorach.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jakaranda napisał/a:
To zielone, to nie są oziminy tylko trawsko wyrosło po zbiorach.

a nie jest to rzepak ?
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
powalos napisał/a:
a nie jest to rzepak ?

Nie, a szkoda :-( .
Przed wejściem do Unii to wszystko były nieużytki. Było cudnie i rosły kanie. Ostatni kawałeczek nieużytku jest po prawej. To białe między zielonym to nie liście, a wyorane kamienie. Taka gleba.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jakaranda, dziękuję za wyjaśnienie.
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Ten kawałek nieużytku z dwóch stron.


 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Jakaranda, Ale fajne to pierwsze, ta ambona, płotki (?) no i wyprane, jesienne kolory.
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
galex - dziękuję :-)
 

mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
Kolory jesienne lasu mieszanego (jak widać na zdjęciu) z dominującą obecnością buków, grabów (?) i resztkami babiego lata

 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010

K5IIs i DA*50-135
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
idzi, :-B
 

galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Pewni niedługo takie obrazki nie będą możliwe do uchwycenia:



 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
galex - :-B . Twój obrazek przypomniał mi nocne rajdy, końcówki gdy już zbliżaliśmy się do mety. Idąc- spałam a budziłam się, kiedy potykałam się o kamienie.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
A mnie to przypomina poranek w górach. Kiedy po ciemku wychodzisz z auta i gdzieś na podejściu wiesz, że będzie pięknie!
Fajne.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach