powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nie wiem czy dobrze myślę ale gdyby nabyć 5 sztuk Pentax'a K-1 I w RTV Euro AGD wykorzystując ich promocję to za całość zapłaciło by się ok. 16077 zł, a więc za jeden korpus nieco ponad 3215 złociszy. Skąd moje wątpliwości ? Ano nie wiem czy ta promocja obowiązuje przy zakupie takiego samego sprzętu przez jedną osobę ? Jeżeli tak to mogłaby się zebrać grupka ludków. ;-) :-)
 
rmk  Dołączył: 08 Lis 2015
Można do koszyka dodać tylko 2 szt. :roll:
 
eagle70  Dołączył: 06 Paź 2015
Witam
Polowałem na K70 w dobrej cenie i się doczekaŁem , jest promocja Pentaxa i za Body 2000zł ale jeszcze raz przejrzałem co z tej puszki można uzyskać (np 500px ) i muszę stwierdzić , że obrazek jest jakiś dziwny, taki nie naturalny , nie w moim guście , te kolory przypominają mocno K20, ale mi to nie odpowiadało moja K5II ma ładniejsze kolory. Przy okazji obejrzałem galerie fotografów , którzy pracują na sprzęcie Olympusa OMD E-M5II i byłem zadziwiony jakością obrazka. Jako , że obecna cena body była taka sama 1999 zł to mam mocny dylemat , siedzę w Pentaksie już parę lat ( k200d , K5 i K5II) chciałem mieć coś nowszego i parametrami na papierze i ergonomią K70 wymiata konkurencję no ale ten obrazek . I teraz mocno się zastanawiam czy nie zmienić systemu . KP jest jednak za drogi i po ostatniej wyprawie w Bieszczady stwierdziłem , że może ktoś z kolegów coś podpowie ew jakiś link do zdjęć , które rozwieją moje wątpliwości.

 
Łukasz.  Dołączył: 12 Kwi 2012
powalos napisał/a:
Nie wiem czy dobrze myślę ale gdyby nabyć 5 sztuk Pentax'a K-1 I w RTV Euro AGD wykorzystując ich promocję to za całość zapłaciło by się ok. 16077 zł, a więc za jeden korpus nieco ponad 3215 złociszy. Skąd moje wątpliwości ? Ano nie wiem czy ta promocja obowiązuje przy zakupie takiego samego sprzętu przez jedną osobę ? Jeżeli tak to mogłaby się zebrać grupka ludków. ;-) :-)


chyba trochę za mało, mi przy 5 szt. wychodzi 4799,40 zł/szt. ;-)
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
eagle70 napisał/a:
ale ten obrazek
Może kup komputer i naucz się fotoszopa? Serio serio.
 
eagle70  Dołączył: 06 Paź 2015
Ryszard napisał/a:
eagle70 napisał/a:
ale ten obrazek
Może kup komputer i naucz się fotoszopa? Serio serio.

To takie trochę uszczypliwe jest co piszesz, daj link do zdjęć z K70 i mnie przekonaj.
Zdjęcia na K5 robię tylko w RAWach ale z puszki zarówno z JPG jak i po postprodukcji nie mam żadnych obiekcji. Pentax mi pasował i pod względem kolorystyki i rozpiętości tonalnej i szczegółów. Z K70 dostałem surowe pliki od człowieka , który sprzedawał K70 i nie było to tak fajne no ale najlepiej
oglądać finalne fotografie. A nie znalazłem nic co by było lepsze od K5 czy wspomnianego OMD 5 MKII
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Łukasz.,
pierwsza sztuka = 5999 zł
druga = 4679,22 zł (5999-22%)
trzecia = 3359,44 zł (5999-44%)
czwarta = 2039,66 zł (5999-66%)
piata = 1 zł
razem to 16 078,32 czyli jednak 3215,66 zł za sztukę
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
eagle70, to nie była uszczypliwość. Widzę własne braki w cyfrowej obróbce i na tej podstawie to napisałem.
 
allthatshewants  Dołączył: 05 Cze 2017
powalos napisał/a:
pierwsza sztuka = 5999 zł
druga = 4679,22 zł (5999-22%)
trzecia = 3359,44 zł (5999-44%)
czwarta = 2039,66 zł (5999-66%)
piata = 1 zł


Nauczyłem się już, że słowo "lub" w takich akcjach promocyjnych oznacza "albo". Przy pięciu sztukach, ostatnia byłaby za 1 zł. Albo przy czterech czwarta 66% procent taniej. Itd... Niestety rabaty nie są "łączalne", trzeba wybrać jedną z opcji.
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Ale nie ma jak dodać 5 sztuk. Przy trzeciej pisze że przekroczono limit na osobę... Co do kolorów prosto z puszki - można sobie przecież dopasować dokładnie pod własne wymagania.

https://www.pentaxforums....d-settings.html
 
eagle70  Dołączył: 06 Paź 2015
Ryszard napisał/a:
eagle70, to nie była uszczypliwość. Widzę własne braki w cyfrowej obróbce i na tej podstawie to napisałem.

O.k Zapomniałem , że na DPReview są przecież fotki w pełnej rozdzielczości i tam teraz sprawdziłem , i wygląda to bardzo dobrze .
Olka już kupiłem w promocji ( głównie z myślą o podróżniczym zestawie ) i zobaczę co z tego wyniknie - jutro odbieram . Promocja na K70 jest do końca stycznia chyba i myślę , że zdążę sprzedać trochę gratów i zakupić te body.
Pozdrawiam
 
Łukasz.  Dołączył: 12 Kwi 2012
powalos napisał/a:
Łukasz.,
pierwsza sztuka = 5999 zł
druga = 4679,22 zł (5999-22%)
trzecia = 3359,44 zł (5999-44%)
czwarta = 2039,66 zł (5999-66%)
piata = 1 zł
razem to 16 078,32 czyli jednak 3215,66 zł za sztukę


raczej nie:

z regulaminu promocji
"1. Uczestnikiem Promocji jest Klient, który:

d. w Sklepie Internetowym, w okresie obowiązywania Promocji, zgodnie z Regulaminem Serwisu, złoży Zamówienie na więcej niż cztery różne Produkty Promocyjne, a następnie zapłaci ich cenę, przy czym przez zapłatę ceny Produktów Promocyjnych rozumie się uiszczenie ceny za Towar zgodnie z Regulaminem Serwisu, oraz który: ii) w Sklepie Internetowym, w okresie obowiązywania Promocji, zgodnie z Regulaminem Serwisu złoży Rezerwację na więcej niż cztery różne Produkty Promocyjne, a następnie w okresie obowiązywania Rezerwacji zapłaci ich cenę w Sklepie fizycznym.
2. Promocja polega na tym, że Uczestnik:
….
w trakcie składania jednego Zamówienia/Rezerwacji, o którym mowa w pkt. II.1.d. powyżej, ma możliwość skorzystania z udostępnionego przez Organizatora automatycznego kodu rabatowego: RAB281101 (dalej: Kod 1zł), przy pomocy którego może obniżyć cenę jednego, najtańszego nabywanego w ramach Promocji Produktu Promocyjnego do kwoty 1 zł brutto (dalej: Rabat 1zł). "

a pomijając matematykę to wychodzi na to, że muszą to być różne towry
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Tak też sądziłem, ale nie chciało mi się studiować regulaminu. Tak tylko dywagowałem na temat co byloby, gdyby zebrało się pięciu chętnych i poszło zrobić zakupy w stacjonarnym na jednego. ;-)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Z okazji Cyber Monday w Rimexie na Allegro HD FA 35mm F2 za 1394,10 zł, HD DA 55-300 f/4-5,8 ED WR za 1199 zł, a HD DA 18-50 f/4-5.6 DC WR RE za 649 zł.
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Pentax 35mm f/2 HD FA - 999 PLN w Fotoplus, to chyba na prawdę dobra cena...
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Paffcio, taka cena na pewno jest naprawdę dobra ;-)
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Ryszard napisał/a:
Paffcio, taka cena na pewno jest naprawdę dobra ;-)


😂😂😂
mea culpa, przepraszam za ortografię!
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
foto, to i tak jakieś 4 setki drożej nią na Oleole! ;-)
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
powalos napisał/a:
foto, to i tak jakieś 4 setki drożej nią na Oleole! ;-)


Ja już jestem obkupiony i na tą chwilę nic nie kupuję :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach