Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
Światowe Igrzyska osób z Zespołem Downa _ Antalaya 2020
Kochani, pozwolę sobie zwrócić się do Was z prośbą o wsparcie tej inicjatywy. Na Igrzyska wyjeżdża spora grupa osób z Polski - patrz plakat. Koszty są poważne, a finansowanie pochodzi wyłącznie z kieszeni zawodników (a raczej ich rodziców) i sponsorów. Nie ukrywam, że uprawiam tu prywatę, bo w reprezentacji jest Agnieszka, moja córka :-) . Będzie startowała w skoku w dal, biegu na 100m i może triathlonie LA (dochodzi pchnięcie kulą). A że nie odważę się jej puścić po raz pierwszy samej na taką wyprawę, to koszty rosną jeszcze bardziej.
Dlatego jeżeli ktoś chciałby się pozbyć kilku monetek, może skłonić swoją i/lub zaprzyjaźniona instytucję do sponsoringu to będziemy wszyscy bardzo wdzięczni :-) .

 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Tomek B., Poszło!
Życzę Agnieszce zajęcie I miejsca we wszystkich dyscyplinach, w których weźmie udział!!!
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
:-D
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Tomek B., widzę że trenerką jest córka mojej kuzynki. :-) świat jest mały.

Powodzenia na zawodach !
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
No rzeczywiście :-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Tomek B., rozpoznaję Agnieszkę na plakacie - super! Dokładam swoją cegiełkę i trzymam kciuki za powodzenie na igrzyskach.
 

Tomek B.  Dołączył: 07 Sty 2012
:-B
Ogromne dzięki :-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Tomek B., też życzę Agnieszce worka medali. Dołożyłem swoją cegiełkę na udany wyjazd, :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach