cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Spinner, ojoj. Masz rację. Obudziliście bestię. Muszę przeprowadzić jeszcze sprzęt do wołania, tylko ja mam dwa okna (na przestrzał) w łazience ;-)
 

yourNIGHTMARE  Dołączył: 12 Maj 2007
cotti napisał/a:
Spinner, ojoj. Masz rację. Obudziliście bestię. Muszę przeprowadzić jeszcze sprzęt do wołania, tylko ja mam dwa okna (na przestrzał) w łazience ;-)


Okna zabic ! zakryc ! zamurowac ! po co Ci okna ? wazniejsze sa fotki i wolanie :-P

PS Co do plesniakow to zaczelo sie tak niewinnie po prostu wzielem srubokret i rozkrecilem swojego pierwszego ME Super :mrgreen:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
yourNIGHTMARE, jak Ci tam idzie z tym ME-S ?.
 

yourNIGHTMARE  Dołączył: 12 Maj 2007
powalos napisał/a:
yourNIGHTMARE, jak Ci tam idzie z tym ME-S ?.


W związku z przeprowadzką musialem przerwać rozkladanie korpusu. Nie miałem narazie czasu i odpowiedniego śrubokręta. Jak juz bede po wszytskom to napewno napisze :)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
ak zobaczysz na tym "mokrym pasku czegos" obrazy w rownych odstepach, bedziesz koniecznie chcial pod swiatlo je oblookac drzacymi rekoma uswiadamiajac sobie przy okazji, ze to TY to wszystko zrobiles gwarantuje niezapomniane, magiczne chwile...

Uffffff .... dzięki Spinner, bo już myślałem, że to tylko ze mną coś nieteges, ale widzę, że to normalne :mrgreen: :-B
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
yourNIGHTMARE napisał/a:
i co wiecej wywola ze mna kilka filmow abym mogl nabrac wprawy
Ani mi się waż! ;-) wołaj sam, zepsuj sam, napraw sam - nie ma innej drogi do nabrania wprawy :evilsmile:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Święte słowa, doświadczenia nabiera się przez ból a nie przez sielankę :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach