kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
Marek, to ostatnie zdjęcie przypomniało mi dlaczego zimą warto jeździć w góry pomimo śnieżyc i mrozu, świetnie, bajkowo, super klimat :-B
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Ja właśnie na taki śnieg poluję. Rok temu się nie udało, może uda się tej zimy.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Marek, :-B takich kolorowych nie umiem ;)
Kolejne z czeluści dysku, i pierwszy raz wołane

TMB4 by Grzesiek Trojak, on Flickr

TMB3 by Grzesiek Trojak, on Flickr
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Ech...normalnie bym pół nerki oddał za takie widoki, a tu ktoś chcę to wywalać do kosza ;-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
pszczołowaty, a jak wyglądałyby te fotki bez tak czarnego nieba ? Możesz coś pokazać ?
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Wrócę wieczorem do domku to coś pokażę :)

[ Dodano: 2019-12-11, 23:44 ]
powalos,
wydaje mi się , że sporo tracą, tak wiem nie wszyscy to lubią, ale trudno np. wyeksponować tak chmurki, mgły...

TMB5 by Grzesiek Trojak, on Flickr

TMB7 by Grzesiek Trojak, on Flickr


a moim marudzeniem na swoją "tfurczość"... ciągle szukam, tego czego nie było, nie przejmujcie się ;)
Pierwsze zdjęcie pewnie było.
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Piękne są te Wasze zdjęcia z górskich wycieczek. A to można powiedzieć moje okolice -Polana Izerska i rzeka Izera

 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Oj pojechałbym. Ale mam kawał drogi...ostatnio po pracy wyruszyłem, to do wiaty pod Wielką Kopą dotarłem z Szklarskiej ok 22.30. Tam spałem :) a rano dotarłem pod Chatkę G. Pięknie tam!
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
idzi, pięknie tam. Nigdy nie byłem pieszo , zawsze na nartach.
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
rychu, to jak na nartach to pewnie z Polany Jakuszyckiej przez schronisko Orle?. Polecam jeszcze wpaść do Czech do Izerki . Sezon letnich wędrówek zaczynam właśnie od Polany Izerskiej. Jak już się jest na Polanie Jakuszyckiej, to można wybrać się w stronę Szrenicy. Fajna łatwa trasa- polecam. Zazdroszczę tych zdjęć z zimowych poranków w górach muszę się kiedyś zmobilizować. W schronisku na Szrenicy można pooglądać piękne zdjęcia w zimowej scenerii , niestety nie pamiętam ich autora. Moje fotki to typowe pstryki z wycieczki i tym bardziej cieszę się ,że się ogólnie podobają. Poniżej link. Po kliknięciu odsyła do galerii -zapraszam


[ Dodano: 2019-12-14, 11:45 ]
potraff, Ja mam tylko 50 km i jestem dość często, Może kiedyś wypijemy kawę- zapraszam
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Cytat
, to jak na nartach to pewnie z Polany Jakuszyckiej przez schronisko Orle?.

Jak na szybko na naleśniki z jagodami to tak, ale często górą z równi od końskiego duktu spod kopalni. Często nieprzetarty szlak pieszy cudowny. Zdjęcie ze szlaku było w kalendarzu 2018. Na czeską stronę może dotrę w tym sezonie. Od Jakuszyc na Szrenicę też jeszcze nie szedłem, choć planowałem zeszłej zimy. Jak to wygląda z zadrzewieniem? Myślę o zjeździe ta śladówkach. Z Hali Szrenickiej wygląda na dość rzadką kosodrzewinę,, ale Jakuszyce to gęstwiną świerkowa.
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
rychu, Znam ten szklak. Często idę od parkingu na Rozdrożu Izerskim. Jeśli chodzi o szlak na Szrenicę z Polany Jakuszyckiej to częściowo przebiega on po podestach z uwagi na torfowiska. Popytam leśników jeśli chodzi o narty co i jak.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
idzi napisał/a:
Może kiedyś wypijemy kawę- zapraszam

Jak będę jechał dam znać. Na przyszły rok, w planach ze znakiem zapytania są G. Izerskie :-)
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
IMGP2851 by Tomasz C, on Flickr
 

Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
dybon, dobre na zagadkę typu: Gdzie wykonałem to zdjęcie? ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Strzelam, że w Wielkim Śnieżnym Kotle.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Raczej Tatry (Wysokie) ;)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Wczoraj byłem na Czerowych Wierchach. Nie było czasu wyciągać aparatu z plecaka, więc wszystko komórką - szybciej. Niestety, przez to wyglądają (jako tako) tylko w miniaturze.




Na Ciemniaku było coś widać przez jakąś minutę



Więcej nie widziałem. Szedłem od Kościeliskiej:
https://mapa-turystyczna.pl/route/uji

Coś zaczęło być widać pomiędzy Kondracką Kopą a Przełęczą. Jeśli chodzi o warunki, to na dole jest początek listopada, tyćko śniegu i ciepło. Dopiero powyżej 1200-1400m zaczyna się zima :-(
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
idzi napisał/a:
rychu, Znam ten szklak. Często idę od parkingu na Rozdrożu Izerskim. Jeśli chodzi o szlak na Szrenicę z Polany Jakuszyckiej to częściowo przebiega on po podestach z uwagi na torfowiska. Popytam leśników jeśli chodzi o narty co i jak.
Ja bym był zainteresowany, zwłaszcza, że mapa pokazuje szlak narciarski po czeskiej stronie: https://mapy.cz/zimni?x=15.4642624&y=50.7955682&z=14&l=0
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
macioh, ale mleko, w taką pogodę czasami można zrobić fajne zdjęcia, jak coś widać ;-)

[ Dodano: 2019-12-15, 13:38 ]
Mogę sobie poprawić to pierwsze po swojemu ? ;) Obiecuję, ze nie pokazę.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach