Asik  Dołączyła: 30 Maj 2019
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Asik, ale szycha - podoba się :-D
 

Asik  Dołączyła: 30 Maj 2019
Dzięki :-B Mnie się skojarzyła z tym https://www.youtube.com/watch?v=n-8tcTZFCrs ;-)
 

Rivelv  Dołączył: 17 Sie 2008
o tym samym pomyślałem :)
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Proszę o pomoc w oznaczeniu gatunków
1. Latolistek cytrynek ?
2. Rusałka osetnik ?
3. Jakaś przeplatka ? Jaka :mrgreen: ?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
0bleblak, ale śliczności - wszystkie :-B
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
0bleblak, proponuje założyć swój wątek. Kolekcja Moherków się już chyba na tyle rozrosła. ;-)
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
Dzięki panowie :-B Ostatnie mogłoby być lepsze, ale tak szybko uciekał :mrgreen: Moherków u mnie za dużo nie ma, bo ja ostatnimi czasy nie miałam natchnienia na zdjęcia "owadziane". Wlazłam w wątek, bo rzeczywiście potrzebuję pomocy w oznaczeniu gatunków. Ktoś może wie :roll: ?
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
0bleblak, Latolistek cytrynek - z całą pewnością. Rusałka osetnik-chyba też. Co do przeplatki to za bardzo nie pomogę. W atlasach, które mam, rzadko pokazane są mocherki ze złożonymi "szmatkami". Pzdr.
 

duzyalf  Dołączył: 07 Lip 2017
3 to Dostojka latonia ;-)
 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
powalos napisał/a:
0bleblak, Latolistek cytrynek - z całą pewnością. Rusałka osetnik-chyba też. Co do przeplatki to za bardzo nie pomogę. W atlasach, które mam, rzadko pokazane są mocherki ze złożonymi "szmatkami". Pzdr.

duzyalf napisał/a:
3 to Dostojka latonia ;-)


Dzięki :-B :mrgreen:
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
powalos, złożone "szmatki" uroczo napisane :mrgreen:

0bleblak, zdjęcia super :mrgreen: :-B
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
koralik, :-D
 
Zeke  Dołączył: 11 Sie 2019
1.


2.
K-3 + smc PENTAX-DA 18-55mm + Raynox DCR-250


3.
K-3 + smc PENTAX-DA 18-55mm + Raynox DCR-250
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010

otwieram sezon 2020 :mrgreen: poniżej link do serii z żukiem
https://idzi-derek.flog.pl/wpis/13637880/zuk#w
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
Idzi, bardzo fajne :-B
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
idzi, żuk jest świetny. Jeszcze jakby tylko móc się pozbyć tego świecącego nieba z lewego górnego rogu, to by tak nie odwracało uwagi. Ale może jeszcze żuk da się namówić do współpracy?
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Kytutr, niestety nic na tą część fotki nie poradzę bo to jest biały budynek chłodni :evil: musiałbym podmienić ten fragment i wstawić inny kawałek. mogłem też strzelić fotkę z innego kąta ale tu niestety przeszkadza sam obiektyw . Aby uzyskać skalę 1:1 obiekt fotografowany musi być tuż przed przednią soczewką i wówczas obiektyw zasłania światło jeśli słoneczko jest choć trochę za plecami. Laova 15 f4 makro to bardzo fajny sprzęt ale trudny w użyciu i niestety w wielu przypadkach trzeba się wspomagać lampą (jeszcze nie zbudowałem dyfuzora :mrgreen: ) Tak czy siak fajnie ,że się podoba , za uwagę dziękuję :-B
Prorok, dzięki za piwo , mam więcej zdjęć na flog.pl zapraszam linka podałem pod zdjęciem-zapraszam

[ Dodano: 2020-05-10, 19:45 ]
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010

K5IIs i Laova 15 mm

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach