opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Kapar, hmm. Ja kupowałem aparat.
Miał na muszli wizjera coś co przypominało korektor w płynie - zeskrobałem.
Oraz syfki na matrycy.
Ale za to przeceniony o jakieś 25%

Przebieg kilkaset sztuk wyzwoleń.

 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Kapar, ja mojego K-1 kupiłem w cyfrowe.pl jako używany. Opisany był jako bardzo dobry. Po otrzymaniu przesyłki mogę powiedzieć, że stan idealny. Tak jakbym kupił nowy z półki. Wszystko w komplecie plus dodatkowa bateria. Żadnych widocznych (nawet po dokładnym obejrzeniu), śladów używania próżno szukać. Przebieg niecałe 28 000 wyzwoleń co stanowi niecałe 10% deklarowanej trwałości matrycy.
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Kapar napisał/a:
Czy ktoś kupował cokolwiek w outlecie EURO


K-70, nie zauważyłem różnicy, jak nówka.

O, tutaj o tym pisałem.
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
Bardziej mi chodziło konkretnie o stan dobry w Euro, bo nie wiem jak traktować dwustopniową skalę, ale dzięki Wam za opinie. Chyba się skuszę, tylko zastawiam się czy nówka czy outlet
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Kapar, ja pisałem właśnie o stanie dobry w tym outlecie
 
mirekin  Dołączył: 03 Gru 2008
Bardzo warto. Ja wydałem w zeszłym roku 8000 zł.
 

campanelli  Dołączył: 11 Paź 2009
Cześć. Temat Fisheye SMC DA 10-17
Chcę odkupić szkiełko od bliskiego kolegi, bo go nie potrzebuje, kupił do pracy Sigmę 10-20/3.5.
Cena bardzo zadbanego egzemplarza na allegro, który był wystawiany od stycznia od kwietnia, wynosiła 1130 zł.
Jaka jest dobra cena na egzemplarz w stanie db+? To znaczy korpus obiektywu z kilkoma ryskami, nieco zszarzała guma pierścienia ogniskowych, mocno porysowany dekielek przedni, obiektyw po naprawie i czyszczeniu u zaprzyjaźnionego Pentaxiarza, którą sam notabene zorganizowałem:) Soczewki w stanie idealnym:-B :-B
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
opiszon, Dzięki. problem się rozwiązał sam, bo nie ma już oferty outletowej. Z trzeciej strony w fotostradzie jest powystawowy MK2 za 6900 :/
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
Kapar napisał/a:
problem się rozwiązał sam, bo nie ma już oferty outletowej.


Ech te Wasze fakultety... ;-)
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
W x-kom do godziny 7.00 z kodem promocyjnym "nocne-marki" Pentax K-70 + 18-55mm za 2400zł
 
rororo  Dołączył: 20 Lut 2014
campanelli napisał/a:
Cześć. Temat Fisheye SMC DA 10-17
Chcę odkupić szkiełko od bliskiego kolegi, bo go nie potrzebuje, kupił do pracy Sigmę 10-20/3.5.
Cena bardzo zadbanego egzemplarza na allegro, który był wystawiany od stycznia od kwietnia, wynosiła 1130 zł.
Jaka jest dobra cena na egzemplarz w stanie db+? To znaczy korpus obiektywu z kilkoma ryskami, nieco zszarzała guma pierścienia ogniskowych, mocno porysowany dekielek przedni, obiektyw po naprawie i czyszczeniu u zaprzyjaźnionego Pentaxiarza, którą sam notabene zorganizowałem:) Soczewki w stanie idealnym:-B :-B

Rok temu na licytacji na allegro kupiłem za 700zł - egzemplarz w dobrym stanie
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
K-1 w Euro RTV
NOCNA PROMOCJA PREMIUM - CENA PO KODZIE RABATOWYM
5 899 zł
* kod obowiązuje do 24.04.2020 do godz. 11:00. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
W tej samej promocje w Euro jeszcze przez 2h: Pentax KP + obiektyw 18-135mm za 4599zł - bardzo fajny zoom prawie za darmo.
 
Raiven  Dołączył: 20 Wrz 2011
Macie jakieś przewidywania odnośnie letniej promocji, jeżeli w ogóle będzie, na sprzęt Pentaxa? :) Będzie podobnie jak w grudniowej, lepiej, czy może słabiej jak letnia w zeszłym roku?

Miałem przesiadać się na Olka E-M1 Mark II dla lepszego AF (dziecko w drodze :D) i przy okazji mniejszych gabarytów, niższej wagi... ale po dalszym czytaniu/oglądaniu internetów oraz zajrzeniu do finansów stwierdziłem, że póki co nie będę na siłę szukać szczęścia gdzieś indziej. Mam już 2 sensowne obiektywy, których odpowiedniki w 4/3 szarpnęły by po kieszeni, a jeszcze jakieś by się przydało kupić, no i cena samego body... Zamiast tego wymienię K-50 na KP, dokupię coś w miarę szerokiego oraz jaśniejszego do fotek w mieszkaniu, i do tego polecany DA 55-300 f/4.5-6.3 PLM dla większego zasięgu na zewnątrz :).
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Raiven napisał/a:
dla lepszego AF (dziecko w drodze :D)
Niektóre dzieciaki to mają ciężko. Ciągle tylko biegać i biegać... :-P
 
Raiven  Dołączył: 20 Wrz 2011
Tym bardziej w pierwszym tygodniu po narodzinach, co nie? :mrgreen: Przy aparacie jakoś tak planuję zakup, że sprzęt ma mi posłużyć kilka dobrych lat... a i tak biorę pod uwagę, że mogę go zmienić nawet za rok czy dwa, jeżeli będę miał taką potrzebę lub zachciankę :lol: .

 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Raiven napisał/a:
jakoś tak planuję zakup, że sprzęt ma mi posłużyć kilka dobrych lat... a i tak biorę pod uwagę, że mogę go zmienić nawet za rok czy dwa, jeżeli będę miał taką potrzebę lub zachciankę :lol: .

Pewnie, że tak. Też lubię zmiany a męża mam od lat tego samego, to muszę zmieniać co innego :mrgreen:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jakaranda, :mrgreen: :evil: :lol:
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Raiven małe to nie zawsze znaczy wygodne, podam taki przykład. Do K-1 mam zapięty FA 43/1.9 Ltd. fajny mały zestaw ale wygodniej i pewniej fotografuje mi się z K-1 + DFA 24-70/2.8 bo trzymam aparat i obiektyw ;-)
Według mnie z tą małością to tak nie do końca ;-)
U mnie maleństwem jest GR ale to już inna kategoria aparatu ;-)
 

cube007  Dołączył: 12 Mar 2009
Raiven napisał/a:
Macie jakieś przewidywania odnośnie letniej promocji, jeżeli w ogóle będzie, na sprzęt Pentaxa?
Ja się będę cieszył, jeśli w lecie Pentax w ogóle jeszcze będzie, a co dopiero promocje :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach