rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
TomekW, od ilu lat nie pijesz? Bo tu znowu zaczniesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
rychu napisał/a:
TomekW, od ilu lat nie pijesz? Bo tu znowu zaczniesz

Eeee. Nie jest tak źle. Nawet na PPD wystarczy odrobina silnej woli aby powstrzymać się od pierwszej i ewentualnie ostatniej kolejki. :lol: :-P
P.S.
Oczywiście witaj. Dobrze, że seniorzy też dołączają do tego zacnego forum. :-)
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
rychu napisał/a:
TomekW, od ilu lat nie pijesz? Bo tu znowu zaczniesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A 3je zdrowie?
 

TomekW  Dołączył: 09 Kwi 2020
Abstynentem nie jestem :-B :-B :mrgreen:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
arekzg napisał/a:
rychu napisał/a:
TomekW, od ilu lat nie pijesz? Bo tu znowu zaczniesz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A 3je zdrowie?
Nie do końca wiadomo, ale czy to jakiś problem? ;-)
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
arekzg, urodziny Ani ... Ani moje ani twoje :mrgreen:
 

ronin75  Dołączył: 09 Cze 2020
Witam wszystkich Forumowiczów.
Mam na imię Paweł.
Fotografuję już x lat. W używanym przeze mnie sprzęcie przewinęły się Lomo Minitar, Zenity - XP, TTL, 122, Olympus IS-300, a z cyfr Panasonic FZ-30, L10 (którego jeszcze nadal męczę) - było też kilka innych cyfr, ale to były przypadki pożyczone na jeden do kilku dni. Od 2 lat jestem użytkownikiem Pentaxa K-70.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Witaj i baw się dobrze. :-B
 
KasiaMagda
[Usunięty]
ronin75, witaj. Mam nadzieję, że odezwiesz się jeszcze w innych wątkach i pokażesz swoje zdjęcia. Mile widziane rozmowy poważne ale też niepoważne :-)
 

ronin75  Dołączył: 09 Cze 2020
KasiaMagda, postaram się dać głos ;-) :-D tu i ówdzie.
Co do zdjęć to właśnie pomału przeglądam co z moich wyfocin zasługuje na zamieszczenie na tym szacownym Forum.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
ronin75 napisał/a:
przeglądam co z moich wyfocin zasługuje na zamieszczenie
Wyfociny - piękne! Muszę zapamiętać :mrgreen:

[ Dodano: 2020-06-15, 19:55 ]
Zenek 122 śnił mi się swego czasu po nocach. Miałem ET, potem 12XP, ale do tamtej wersji nigdy nie doskoczyłem. Zaczęły się za to Pentaksy, czego bynajmniej nie żałuję. ronin75, witamy na forum. :-)
 

ronin75  Dołączył: 09 Cze 2020
Ryszard napisał/a:
12XP

No właśnie - 12XP, a nie XP - wiedziałem, że gdzieś się walnąłem przy pisaniu, tylko gdzie... ;-) :-)

Ryszard napisał/a:
Wyfociny - piękne! Muszę zapamiętać :mrgreen:

:mrgreen:

Ryszard napisał/a:
Zenek 122 śnił mi się swego czasu po nocach.

Jeśli on mi się śni to chyba w koszmarach... ;-) :mrgreen: , a serio to 122 to właściwie był TTL (czyli chyba mechanicznie najlepszy z Zenitów) wciśnięty w kiepską jakościowo plastikową obudowę - widać poradziecki przemysł zbrojeniowy nie był w stanie wyprodukować więcej pancernej stali niż to co było potrzebne do produkcji czołgów :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zenita TTL mam do dzisiaj, wcześniej miałem Zenita B.
 
alejandro  Dołączył: 27 Maj 2020
Cześć ;-) Miło mi do Was dołączyć
 
KasiaMagda
[Usunięty]
alejandro, witaj. Nam też miło, że coraz więcej osób jest na Forum :) Robisz zdjęcia Pentaxem?
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Witaj, alejandro!
 
JOKW  Dołączył: 28 Sie 2020
Dzień dobry...
Nazywam się Czesio i chodzę do klasy ll b :mrgreen:

Tak na poważnie...
Jacek z miasta Smoka. Fotografia w taki czy inny sposób towarzyszy mi od końca XX wieku.
Od kilku lat jestem z Pentax'em za "pan brat" :)
Obecnie K1 II ze sporą szklarnią i spacerowo bezlustro Olka.
Moim konikiem jest woda ale lubię też eksperymentować.
Brzydzę się obróbką ...
Na początek chyba tyle :)
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Cześć
Witaj - mocne wejście - wrzucam od razu do wątku " Cytat tygodnia"
Baw się dobrze.
 
pawel_n  Dołączył: 02 Gru 2020
Witam wszystkich,
na szacowne forum zerkam z różną częstotliwością od tylu lat, że już sam nie pamiętam...ale dopiero teraz zdecydowałem się zarejestrować i coś skrobnąć.
Co do sprzętu to dziecięciem będąc korzystałem z Optio 30, później był epizod z MZ-5 oraz kilkuletni związek z K20d. Obecnie użytkuję Pentaxa K-70 oraz Ricoh GR2, chociaż po zakupie GR'a lustrzanka coraz dłużej leży i się kurzy.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Pawel_n, witaj na naszym forum. Baw się dobrze i do zobaczenia kiedyś na jakimś pentaksowym spotkaniu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach