Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
rmk - Cirrus uncinus.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006

 

kwrom  Dołączył: 17 Lis 2009
plwk, panoramiczny zakaz wjazdu
Rano zakaz wjazdu znikną
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
znowu jest zakaz
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010

takie coś

[ Dodano: 2019-12-10, 08:20 ]

i takie w kolorze chustki Koralika
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
idzi - drugie bardzo, bardzo ładne ale pierwsze - mrożące krew w żyłach.
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
Jakaranda, :-B dziękuję- choć jeszcze bardziej mrożące krew w żyłach było obserwowanie podczas robienia tych zdjęć, grupy Polaków kąpiących się w morzu po kilku głębszych. Większość z nich nie była w stanie utrzymać się na nogach i wyartykułować poprawnie jakiekolwiek słowo poza kur... wa i hu...i . Ale mam fajną serię zdjęć tej burzy .
Miejsce obserwacji -Chorwacja, Rogoźnica(wyspa) -środkowa Dalmacja -wrzesień 2019
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Rodacy po kilku głębszych, zażywający kąpieli w tych okolicznościach, to musiał być niezły widok. Szkoda, że takich zdjęć nie można pokazywać publicznie :cry: . To pokaż chociaż zdjęcia burzy.
 

apemantus  Dołączył: 08 Maj 2013
Zawsze to jednak rodacy :-) . My mieliśmy o kilkadziesiąt metrów sąsiadów zza Odry. Ci to dopiero WYLI wieczorami! A zdjęcia fajne. Ja miałem wyłącznie bezchmurne niebo.
Byliśmy chyba w tej samej okolicy ,choć ja na stałym lądzie (Lokwa Rogoznica) :-)
 

idzi  Dołączył: 24 Paź 2010
apemantus, ja zawsze lokuję się na wyspie po drugiej stronie góry, aby nie być przy samej promenadzie z uwagi na hałas. tam są takie dwie małe zatoczki po obu stronach tego małego cypelka.
Co do sąsiadów zza Odry to masz rację, ale nie ponosi ich ułańska fantazja aby kąpać się podczas gdy pioruny walą w zatokę
link do kilku zdjęć z Rogoźnicy:
https://idzi-derek.flog.pl/wpis/13341727/pamiatka-z-wakacji#w
 
rmk  Dołączył: 08 Lis 2015
Idzi te foto z burzą w CRO jest świetne.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Z burzą zayebyste :-B
 

mr.ra66it  Dołączył: 03 Wrz 2011
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
mr.ra66it, podrzuciłeś gęsie piórko i myślisz, że damy się nabrać ? :evilsmile: :-P

P.S.
:-B :-B :-B
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Jak czarny ptak zgubił białe piórko? No, jak? :-B Za refleks.
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
chmura szelfowa z wałem rotorowym, dzisiaj w Czersku, woj. Pomorskie :

ta sama chmura widziana z innej miejscowości ( z boku, od zachodu ) zdjęcie pani Moniki Biesek, udostepnione za jej zgodą
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
Świetnie to wygląda
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
Niesamowita ta chmura! :)
Ja dziś oglądałem znad osiedla burzę:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
potraff, oglądaliśmy tą samą burzę. Od wieczora, przez całą noc miałem pokaz świetlny na zachodzie. Dzisiaj oglądam wiadomości - informacje o ulewach w Wodzisławiu, Rybniku. Zrobiłem parę zdjęć z balkonu, muszę wywołać by coś wyciągnąć.
 

potraff  Dołączył: 22 Maj 2016
rychu, ja z córą uciekaliśmy przed nią (no taka sobie ta ucieczka, bo na okręte na lody i dopiero do domu), a ona przeszła bokiem.
Poszedłem polatać wcześniej zdjęcie, tu wycinek z filmiku:

a wieczorem z balkonu pierwszy raz polowałem na pioruny:


W nocy, ok północy dopiero u mnie zaczęło lać i nade mną grzmieć.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach