Jacekzkl  Dołączył: 13 Wrz 2015
Nr telefonu do Grzechotnika
Obiektyw mi upadł i potrzebuje telefonu do Pana Grzechotnika. Obiektyw może nie super drogi ale go lubię i chciałbym go przywrócić do stanu sprzed wtopy.
Może ktoś podać na prv? Na facebuku i emailu nie odpisuje. Może wyjechał?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Jacekzkl, nie wszystkim odpisuje ;-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jacekzkl, a na PW forumowe pisałeś ? Czasami sporo czasu nie ma go na forum. Być może przebywa poza krajem.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Na FB ostatnio wrzucał jakieś zdjęcia z biwakowania, także może być gdzieś w terenie.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wielu z nas ma telefon do niego, ale raczej nie czujemy się uprawnieni aby go udostępniać, skoro sam nie umieścił go w swoim profilu.
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Wysłałem mu linka do tego wątku.
 
Grzechotnik  Dołączył: 27 Paź 2008
Śmiało możecie udostępniać :), a kolega Jacek już się skontaktował.
Po biwakowaniu powoli się zbieram, 4 tys kilometrów i łażenie dało trochę w kość.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja, Tobie mimo tego zmęczenie, zazdroszczę takiej włóczęgi.
 

fuen  Dołączył: 13 Lis 2012
To ja bym też poprosił o numer na pw. Stara sprawa/naprawa mi się co jakiś czas przypomina, ale bez odzewu.
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
O, ja mam "kita" 18-55, w którym po upadku bardzo ciężko ostrość chodzi - ręcznie się da, ale aparat nie jest w stanie tym zakręcić.
W miejscowym serwisie powiedzieli mniej więcej: "Panie, nie ma ekonomicznego sensu w ogóle do tego zaglądać".
Z czym się pogodziłem...
Rzeczywiście nie ma?
 
soyer76  Dołączył: 22 Lis 2014
Witam. Poproszę równiez o numer na pw.
W mojej Sigmie 17-50 właśnie zablokował się zoom i chodzi tylko od ok 30 do 50mm.
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
soyer76, napisz mu PW
 
soyer76  Dołączył: 22 Lis 2014
Witam.
Dzięki kojut z a sugestię. Tak zrobiłem i doszło już do omawiania szczegółow ale... od wczoraj od ok. południa nie wysyłają mi się wiadomości PW. Wszystkie figurują jako "Do wysłania".
Ktoś może sprawdzić czy rzeczywiście?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Do wysłania to są wysłane tylko nieprzeczytane przez odbiorcę.


Wszystko jest ok, poczekaj aż grzechotnik odczyta ;-)
 
soyer76  Dołączył: 22 Lis 2014
Aaa. Ok. Dzięki opiszon za edukację :-B
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Grzechotnik jest pewnie gdzieś w rozjazdach i pewnie nie ma stałego kontaktu ze światem. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i czekać aż się odezwie. Nie trzeba mu przypominać co pół roku :evilsmile:
 
soyer76  Dołączył: 22 Lis 2014
Update.
U mnie sprawa zakończyła się pozytywnie więc niniejszym oficjalnie sławię kunszt i fach kolegi Grzechotnika.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Grzechotnik wie, jak dokręcić śrub(k)ę ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach