Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
W Japonii juz 21.09
Od czterech godzin w Japonii już 21.09 i co, cisza? Nigdzie nic nie wypatrzyliście? Szkiełka, średnia puszka, gdzie to się pochowało?

Swoją drogą, nie wiedziałem, która godzina jest teraz u skośnych - ale pomyślałem, że google pewnie wie. No i nie pomyliłem się.
Szukaj: time in japan
Rezultat: Japan — Current local time: 4:17 AM on Thursday, September 21
According to http://www.google.com
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
...bo sie pogubiłem. Jarek - a co miało być 21.09?? Ledwie zapamiętałem datę 14.09 ;]
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Zapytaj Spinnera i Sylwka :evil: - ja tam wyczytałem spomiędzy klawiszy, że będzie zaprezentowany 645D i nowy roadmap szkieł na 2007, z (przynajmniej) trzema szkłami, o których już tutaj było.
A może to mi się coś pochrzaniło?
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Re: W Japonii juz 21.09
Witam

Jarek Dabrowski napisał/a:
Od czterech godzin w Japonii już 21.09 i co, cisza? Nigdzie nic nie wypatrzyliście? Szkiełka, średnia puszka, gdzie to się pochowało?

Swoją drogą, nie wiedziałem, która godzina jest teraz u skośnych - ale pomyślałem, że google pewnie wie. No i nie pomyliłem się.
Szukaj: time in japan
Rezultat: Japan — Current local time: 4:17 AM on Thursday, September 21
According to http://www.google.com

Obawiam się, ze chodziło o 21. września w strefie "Photokińskiej", więc mamy jeszcze parę godzin...

Pozdrówka
Marucha
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Już jest na www:
http://www.pentax.co.jp/e...006/200646.html
ino, że to nic nowego - wyjaśnia się tylko, że ten 60-250/4 to będzie DA (ale z gwiazką!) - no i terminy podają... i to nie wszędzie.

A szkiełka śliczne (pozwoliłem sobie zmniejszyć trochę obrazek z www Pentaksa i zalinkować ode mnie:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
no niezle cacka - fiu fiu :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
A ciekawe, czy ten 60-250/4 to też efekt współpracy z Tokiną. Jeśli tak, to i Kanonierzy i Nikoniarze też powinni się cieszyć.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
fajnie by bylo, gdyby Tokina wypuscila te szkla bez usm, ale za to z mocowaniem pentaksa.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
l_uka napisał/a:
fajnie by bylo, gdyby Tokina wypuscila te szkla bez usm, ale za to z mocowaniem pentaksa.

Wątpię... ale pomarzyć dobra rzecz.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
oj......oj......oj
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Re: W Japonii juz 21.09
Bogatego wujka szukam... :mrgreen:

A średnia puszka nieźle wygląda, nigdy nie miałem do czynienia ze średnim formatem, ale bym się skusił :!: Pomarzyć zawsze można, prawda?
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Re: W Japonii juz 21.09
szpajchel napisał/a:
Bogatego wujka szukam... :mrgreen:

A średnia puszka nieźle wygląda, nigdy nie miałem do czynienia ze średnim formatem, ale bym się skusił :!: Pomarzyć zawsze można, prawda?

Trzeba w totka zagrać :mrgreen:
W nocy 645D jeszcze nie było...

Pozdrówka
Marucha

[ Dodano: 2006-09-21, 11:36 ]
Jarek Dabrowski - z tego, co słyszałem, właśnie Tokina ma robić szkła bez USM, a Pentax z USM, identyczne pod względem optycznym.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
marucha napisał/a:
Trzeba w totka zagrać :mrgreen:

To też gram od czasu do czasu - a nuż się trafi jakaś sumka, żeby kupić porządny terenowy samochód, do ktorego można by zapakować parę szkiełek SMC, które jawią mi się w szalonych wizjach :-P
 
-szu-  Dołączył: 23 Maj 2006
No i jeszcze to:
Nowy samsung
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Szpajchel - jak widzę Krakus jesteś :mrgreen: , w poniedziałek prawdopodobnie robimy nocne focenie Krakowa...

Pozdrówka
Marucha
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
marucha napisał/a:
w poniedziałek prawdopodobnie robimy nocne focenie Krakowa...

Jacy "my" - nazwiska, adresy, kontakty :!: :mrgreen:
Pewnie okolice Centrum?
To by nie było złe, we wtorek rano wybieram się do UM, więc byłoby po drodze i miejsce dobre w kolejce... :lol:
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
szpajchel napisał/a:
Jacy "my" - nazwiska, adresy, kontakty :!: :mrgreen:
Pewnie okolice Centrum?
To by nie było złe, we wtorek rano wybieram się do UM, więc byłoby po drodze i miejsce dobre w kolejce... :lol:

Zajrzyj na http://www.cyberfoto.pl/g...k-r-a-k-o-w.htm
Do niedzieli już powinno być ustalone miejsce (prawdopodobnie między Kościołem Mariackim a EMPiKiem) i termin.

Pozdrówka
Marucha

[ Dodano: 2006-09-21, 12:43 ]
Zajrzyj koniecznie - Pentax'y będą w przewadze :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Pieeeeeekne te szkla... :!: :shock: :mrgreen:

Zakochalem sie :oops:

Pzdr :-P
Spinner
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Re: W Japonii juz 21.09
marucha napisał/a:
Jarek Dabrowski - z tego, co słyszałem, właśnie Tokina ma robić szkła bez USM, a Pentax z USM, identyczne pod względem optycznym.

Tak, ale nic chyba nie piszą o tym, żeby te szkła były też w wersji na jedyny słuszny bagnet. Naprawdę - zdziwiłbym sie, gdybyśmy mieli taki wybór - SMC Pentax z USM, lub Tokina bez.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
oj...oj....

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach