Piotr G. Dołączył: 05 Maj 2006
Photokina2006-jak wypadną Pentax i Samsung?
Czy Ktoś się wybiera? Kolonia- słowo klucz dla spragnionych nowości . Zawsze pilnie śledzę doniesienia z kolońskich targów.Sam nigdy tam nie byłem. Jeśli zawita tam forumowicz to może zechce podzielić się wrażeniami. Mnie ciekawi, jak nowości Pentaxa/Samsunga zostana przyjęte przez brać fotomaniaków, a firmy te mają się czym pochwalić. Uderzenie K10D jest piorunujące! Opis odczuć pentaxiarza z takiej imprezy byłby dla wielu z nas niezwykleciekawy, to nie to co lakoniczne notatki dziennikarzy. Jadącym życzę wielu informacyjno-technicznych doznań i miech sobie wyobracają sprzęt w łapkach do woli. Pozdrawiam. Piotr
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tak, pare osob z kierownictwa sie wybiera :mrgreen: Jakas relacja zapewne bedzie, w koncu to obfitujaca w premiery Pentaxa Photokina - dodajmy nie byle jakie ;-)
 

Ewa  Dołączyła: 24 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Tak, pare osob z kierownictwa się wybiera :mrgreen:


Tak? A kto jeszcze?
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner sie szykuje, ale zalezy to od Bogusza, pewnie zreszta trzymasz reke na pulsie tutaj :-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Tiaaa.. skoczylbym ale samochodem to dopiero od 2 osob sie oplaca... a na razie jestem sam... :-/ O PKP zapomnijcie - pytalem o cene w IC Jan Kiepura... Szok :shock:

Pzdr
Spinner
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dajcie znac.......jak z terminami...spadla mi delegacja do rzy,mu...wiec moze ?
 

pn  Dołączył: 14 Wrz 2006
sylwiusz napisał/a:
Tak, pare osob z kierownictwa się wybiera :mrgreen: Jakas relacja zapewne bedzie, w koncu to obfitujaca w premiery Pentaxa Photokina - dodajmy nie byle jakie ;-)


Ja bede w sobote, juz kupilem bilet, to opisze swoje wrazenia jak wroce.

Mam nadzieje chwycic kadyszke w swoje rece tam :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach