Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Alkos, zabanuj kogoś, przynajmniej się troche ten poniedziałek rozrusza... ziew... możesz mnie - mam drugie konto i będę się bronił.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
możesz mnie - mam drugie konto i będę się bronił


Niedozwolone jest posiadanie dwu kont. Otrzymujesz tymczasowego bana.
 
dojarek  Dołączył: 21 Wrz 2006
no ładnie :-/ nawet nie wiem co zrobić, obrazić się, czy pisac z drugiego konta, choć jak znam życie, to drugie też mi zabanujesz...
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dziekuje ze napisales tego posta, teraz znam to twoje drugie konto do zabanowania.

BANg! :-D
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ale pewnie nigdy byśnie wpadł na to, że to moje trzecie konto.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie no, miarka sie przebrała, za takie numery to tylko natychmiastowe przesiedlenie do HydeParku :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
przynajmniej się troche ten poniedziałek rozrusza... ziew...


No a ile mozna sie prosic o recenzje 77tki :?: :evil: :-P Na priva nawet pisalem kurna... :mrgreen: A potem zdziwko, ze sie pisac nie chce jak olany zostalem... :mrgreen: :-P

Pzdr
Spinner
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ciężko się odpowiada, jak się ma zablokowane konto ;-)
Już Ci odpowiedziałem. Recenzja 77 Ltd, jak tylko będzie co recenzować - póki co, szkło dojrzewa w szufladzie.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Mnie olewaja czaly czas, na moje posty, ale co zrobic, taki los :cry: :mrgreen: I tak bede bazgrolil. Wczoraj kupilem szkieleczko do mojego fuji 100/4, hmmm....... mniam, mniam, :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Wow - to odpowiednik standardu? Coool... mi sie marzy szeroki i tele do 645n ale kasa, kasa, kasa...;-(

Pzdr
Spinner
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
No niezupelnie, jest to odpowiednik 46 mm. Szerokie to moze uda mi sie trafic, ciezko, ale trzeba byc cierpliwym. :mrgreen: No i oczywiscie kasa, kasa.., kasa.....eeeehh :-/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach