KvM Dołączył: 13 Wrz 2006
Pochwalę się... (50mm f/1,2)
Udało mi się wylicytować objektyw jak w temacie za ok 500zł z przesyłką. Tak na mój węch to dobra cena, ale może mnie wyśmiejecie że przepłaciłem? Stan ponoć idealny.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
KvM, - :mrgreen: to takie "masturbacyjne" marzenie..... :-P ale ciekaw jestem tego 1.2 na zdjeciach.....
 
KvM Dołączył: 13 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:
KvM, - :mrgreen: to takie "masturbacyjne" marzenie..... :-P ale ciekaw jestem tego 1.2 na zdjeciach.....


Też jestem arcyciekaw - na razie nie mam do czego go podpiąć. Chyba kupię jakąś analogową puszkę. Możecie coś względnie taniego i dobrego polecić (tak by pracowało z najnowszymi lampami )?

Tylko nie bardzo zrozumiałem co jest tym marzeniem ten 1,2 czy ta cena?
 

mklnet  Dołączył: 20 Kwi 2006
A gdzie udało Ci się trafić 1.2 za tę (okazyjną jak dla mnie) cenę?
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
KvM napisał/a:
Fafniak napisał/a:
KvM, - :mrgreen: to takie "masturbacyjne" marzenie..... :-P ale ciekaw jestem tego 1.2 na zdjeciach.....


Też jestem arcyciekaw - na razie nie mam do czego go podpiąć. Chyba kupię jakąś analogową puszkę. Możecie coś względnie taniego i dobrego polecić (tak by pracowało z najnowszymi lampami )?

Tylko nie bardzo zrozumiałem co jest tym marzeniem ten 1,2 czy ta cena?


jasnosc oczywiscie.. ale mialem ost. w rekach go i sie odleczylem. co prawda szklo mega, ale nie bede takiego wielkiego ciezkiego buraka nosil ze soba:)
i dlatego kupilem sobie dalmierza z 1.7/45 :)
 
KvM Dołączył: 13 Wrz 2006
No na ebay mi się udało.
Trochę sprytu wykazałem, bo mnie chieli wyr... A takie nieokazyjne ceny to mniej więcej jakie chodzą za to szkło?
Ja za jasnością tak bardzo nie jestem, bardziej zależy mi na plastyce, bokeh.
W kwestii wagi i rozmiarów to myślę że mimo wszystko będzie jeszcze znacznie poniżej mojego osobistego maksimum (ok 800g)... Mam zamiar jeszcze gdzieś dostać 50mm f/1,4 z AF - o rozmiarach i wadze jak mniemam już bardziej normalnych.
 

mklnet  Dołączył: 20 Kwi 2006
A jeśli to możliwe, możesz podać linka do aukcji? Bo staram się śledzić, a widać przegapiłem. Co do cen, to np z niemieckiego ebay'a:
183, 201, 303 oczywiście euro.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach