paj  Dołączył: 20 Kwi 2006
  Nowy firmware do ist DS (2.01)
Czy ktoś już "załadował" nowy soft do swojego DS-a? Szkoda, że to tylko obsługa kart SDHC.
Pozdrawiam.
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ja wgralem do DLa, nie bylo najmniejszych problemow. Teraz tylko potrzebuje wiekszej karty do testow :)

Pozdrawiam,
J.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
jerz napisał/a:
Ja wgralem do DLa, nie bylo najmniejszych problemow.

a zauwazyles, ze jak zapelnisz karte i ja sformatujesz, to aparat nie od razu widzi, ze ma juz miejsce? wczesniej tak nie bylo :-/
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wlasnie sprawdzilem - po sformatowaniu karty w aparacie trzeba wylaczyc i wlaczyc, zeby zobaczyl wolne miejsce. W przypadku czynnika wszystko smiga jak poprzedno. Poniewaz wczesniej nie formatowalem karty w aparcie nie zauwazam zadnej roznicy. Aparat powinien (czy tez z poprzednim oprogramowaniem tak mial) od razu sprawdzac pojemnosc karty po sformatowaniu?

Pozdrawiam,
Jerz
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
jerz napisał/a:
Aparat powinien od razu sprawdzac pojemnosc karty po sformatowaniu?

no widac Japonce uznali ze tak juz nie bedzie. Nie przeszkadza to, ale po co to zrobili?
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Nie mam pojecia... w sumie wystarczy, ze zdarzyl sie przypadek, ze aparat sie przy tym zawieszal, moze tak jest bezpieczniej? Ale to tylko spekulacje, pewnie ktos o tym zapomnial przy testowaniu :) Wazne, ze wieksze karty powinny dzialac.

Pozdrowienia,
J.
 

DAREK  Dołączył: 17 Wrz 2006
 
witam
mam DSa i po wgraniu softu wszystko chodzi ok. formatowanie karty działa jak wczesniej.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
No tak, a ja znowu czuję się jak ubogi krewny, bo póki co nie ma nowego oprogramowania do GX-1S - póki co "coming soon".
Ale zobaczycie, jak już się pojawi, to nie tylko SR będzie w GX-1S ale i z 15Mpix interpolowanych się znajdzie, a może i RAW-y 16-bitowe jak w K10D :-> :mrgreen:
http://www.samsungcamera....s_down_main.asp
 

kerad  Dołączył: 02 Sie 2006
gebi napisał/a:
Ale zobaczycie, jak już się pojawi, to nie tylko SR będzie w GX-1S ale i z 15Mpix interpolowanych się znajdzie, a może i RAW-y 16-bitowe jak w K10D


16-bitowe i kompresowane ;-) Ja to bym tylko chciał aby ktoś poprawił tą nieszczęsną kompresję jpg tak aby fine było faktycznie fine :-?
 

paj  Dołączył: 20 Kwi 2006
Też w końcu wgrałem nowy soft do mojego DS-a i wszystko działa ok. i formatowanie karty działa jak wczesniej. A swoją drogą ciekawe czy to są ostatnie podrygi aktualizacji firmware dla DS-a, czy jeszcze będzie zmiana czegoś istotnego w tej w końcu moim zdaniem udanej cyfrówce?
Pozdrawiam.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Mineło 10 dni od mojej ostatniej wiadomości i nadal nie ma nowego oprogramowania do Samsungów. Łudzę się jednak, że pracują nad odtwarzaniem MP3 do GX-1S/1L i zapisywaniem DNG prosto z aparatu :-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
gebi, wątpię. Myślę, że już niedługo pod przyciskiem Fn będzie rozmrażanie, a lampa błyskowa osiągnie szczyt nieśmiałości i będzie wyskakiwać do środka.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Że też o tym nie pomyślałem. K10D/GX-10 do dżungli i na pustynię, a Samsungi GX-1S/1L dla uboższych tych co na Syberie albo na Grenlandię jadą ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach