Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Raczej nie sądzę. To głównie zabiera miejsce. Jeśli zależy Ci na śledzeniu najnowszych wątków - wystarczy po prostu spojrzeć na daty - przy każdym wątku na stronie głównej jest podany czas ostatniego postu.
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Chyba sprawe zalatwia umieszczony na glownej stronie link z iloscia nieprzeczytanych postow od ostatniej wizyty (drugi panel od gory po lewej stronie)? U mnie gra, tanczy i spiewa.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
U mnie też załatwia sprawę :) Oczywiscie na portalu :)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Dobrze by bylo tutaj caly ruch z osw i yahoo przeniesc...

Pzdr
Spinner
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
ja moge sie oficjalnie i z pompą z yahoo wypisac, ot, dla przykładu ;)

a z osw to troche ciezko ludzi poprzyciągać, póki forum nie chodzi pod IE6... Po naprawie i transfuzji wątków proponowałbym po prostu zamknąć osw i postawic tam przekierowanie... no ale z petycjami to do sectora, afaik.
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
alkos napisał/a:
póki forum nie chodzi pod IE6


chodzi, chodzi...
 
januk  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Dobrze by bylo tutaj caly ruch z osw i yahoo przeniesc...


...a może by tak obok archiwum OSW umieścić archiwum Yahoo, skoro miałby nastąpić jej koniec... Tam też trochę informacji by się znalazło. Jest taka możliwość?

 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
.

 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
Cytat
...a może by tak obok archiwum OSW umieścić archiwum Yahoo, skoro miałby nastąpić jej koniec... Tam też trochę informacji by się znalazło. Jest taka możliwość?


zrobi sie. jako ze to dotyczy struktury to piotrek jest wladny w tym temacie. ja po poludniu zobacze co mozna z yahoo wyszarpnac.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach