Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
135mm + korpus cyfrowy
Ktore ze szkiel pentaxa 135mm w polaczeniu z cyfra daja dobre rezultaty? Zawsze chwalono 135 3.5 - ale polaczenie z cyfra daje czasem dziwne rezultaty.....
Gdzies widzialem foty ze 135mm 1.8 i istD - tragedia do kwadratu..... ale moze to byl trefny egzemplarz?
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Jakby co to w LEBIE oblookasz moja K135/2,5 na swoim *istD - ja nie mam DSLR.

Pzdr
Spinner

P.S. Odbierz PW.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
A co sprzedasz ? :) - oczywiscie jak bedzie ostry od pelnej dziury ? :D
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Nie :-P Ale moze sobie jakies zdanie wyrobisz... zreszta watpie czy przy pelnej dziurze cos na cyfrze bedzie spoko ;-)

Pzdr
Spinner
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja mam FA 135 IF 2.8 jest OK mniej wiecej od 4.
 

brizz  Dołączył: 20 Kwi 2006
M135 f/3.5 calkiem niezle sie spisuje :)
 

mily  Dołączył: 19 Kwi 2006
a tacumar 135:2.5 jest cokolwiek wart w polaczeniu z cyfra?
 
Alek
Re: 135mm + korpus cyfrowy
hej
generalnie jest b chwalony zestaw DS i K 135/2.5 a mozna za okolo 400zl go kupic, budowa niesamowita, optyka b dobra, od znajomego Niemca mam test z Color Foto i tylko jak dobrze pamietam Zeiss i Leica byly ciut lepsze...a cala reszta Nikon,. Oly, Canon za nim...wiec to ze dziala z cyfra b dobrez naprawde warto kupic, b go lubie ale jest ciezki, jakosc wazy....ja osobiscie kupilem w komisie w Wiedniu za ....40$, serio, SMC K135/2.5, jak nowy, byla promocja 50%, jak kilka lat temu sie pochwalilem kilku znanym Pentaxiarzom z USA i Japoni to odpisali ze ...ukradlem...:) tak czy owak tez w analogu b dobre. Kupuj, zreszta wlasnie poprobuj z 135m Spinnera, ale rob RAW zawsze, jpeg w P nie sa the best a RAW to inna bajka, chcesz wycisnac max z 6mln pixeli, rob RAW i stalymi sie baw. Alek
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
mily napisał/a:
tacumar 135:2.5 jest cokolwiek wart w polaczeniu z cyfra?


Nie znam ale wszedzie slysze, ze bagnetowe Takumary sa do bani - w przeciwienstwie do wiekszosci tych szkiel na M42...

Pzdr
Spinner

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach