perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Świnoujście
no cóż... to było rok temu :)

byłem w Miedzyzdrojach i wybralem sie na wycieczke pieszą do Swinoujścia... pozniej prom itp....wszędzie z aparatem... przez całe wakacje nigdzie nie widzialem nikogo z Pentaxikiem... a wakacje - pełna parą i słonko przygrzewało ... i w ogóle piknie ślicznie... cóż... zapewne w najblizszym czasie długo nie pojadę nad morze....
więc jest co wspominać do dziś : )))
dzisiaj przeglądałem część fotek stamtąd i przypomniałem sobie jeszcze że troszku narobiłem... telefonem... :oops:

być może już ktoś widział, także pewnie nie zaskoczę niczym nowym, pokażę po prostu jako miłą ciekawostkę ;)

nie powiem - miło sie poczułem, błądząc po miescie z MZ-50 na szyi

zwykły sklepik ... atrapa jest ogromnych rozmiarów :) jakosc wykonania i odzwierciedlenia jakiegokolwiek modelu budzi pewne wątpliwosci ale... cóż, liczy się napis : )))

czyżbyśmy zostali docenieni przez wlasciciela, czy moze po prostu to jeden z nas ;]
a moze nawet jest tutaj ;]
niech się ujawni !
pozdrawiam!



w sumie to temat powinien sie chyba znaleźć w "korpusy" :lol: :lol: :lol:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
mnie tam raczej inetersuje jakie "szklo" podpiete...? :mrgreen: jasnosc 1:0,1 ???
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Szkło z konstrukcji wygląda na albański teleobiektyw lustrzany albo formę do ciasta.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski, - tam znasz sie......to nowatorska konstrukcja zrealizowana przez zaklady hassela na specjalne zamowienie WSI - tylko gdzies w czasie transportu zgubili "szkielko"
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
K1D?
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
Raczej super-tajna przedprodukcyjno-koncepcyjna wersja K0,1D. Zgodnie z zasadą, że najciemniej pod latarnią, została wystawiona na widok publiczny.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wlasnie doszedlem do wniosq (sorry że tak pozno) że jak bede smutny to bede wchodzil na nasze forum do HP i bede czytał Wasze posty. Są niesamowite.



Aż dziw bierze ze nikt nie zauwazył pojemnika na wysuwaną lampę, pokręteł do których trzeba używać dwóch rąk, i ogólnie wielkosci... myśle że spore problemy z foceniem tym sprzetem miałby Mariusz Pudzianowski ;-)

Do tego płaski grip fajnie podpięty od spodu, prawie nie widać ze to osobna część :-D

A jaki statyw! Szkoda że go nie widac ;-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
nie wiedziałem, że Pentax robił aparaty wieeeelkoformatowe :mrgreen:
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
A bo to panocku, u nas w Swinoujsciu ludziska jak przyjedom, to tylko plaza i lody na patyku w glowie. A jak sie taki potknie o pikny korpusik, panie, to od razu pomysli, co by mu sie udarzyc o trotuar nosem moglo, i czym prendzej pobignie fote zrobic na pamiatke, co by mu przypominala jak piknie wyglundal, jak do Swinoujscia przyjechol...bo wypadki przecie zawsze sie zdarzajo... Mawiaja przecie - reklama dzwigniem handlu jest... :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach