kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
plwk napisał/a:
To ma zrobić za Ciebie lekarz weterynarii


ufff! to dobrze.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
kristofo, a więc kieruj swoje kroki do Bystrej. Razem z sunią.
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
plwk napisał/a:
To ma zrobić za Ciebie lekarz weterynarii ;-)
Tak ale nie zapomnij dodac, ze bedzie to kobieta bo mezczyzni nie robia tego chetnie(szczegolnie psom) A tak powaznie to troche nie humanitarne, zabieramy naszym pociechom taka piekna rzecz.Nie wyobrazam sobie mojego Labka bez... tej radosci :-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
deniel napisał/a:
troche nie humanitarne,
IMHO humanitarne.
deniel napisał/a:
bez... tej radosci
Brak hormonów powoduje brak popędu seksualnego. Pies wysterylizowany nie czuje sie z tego powodu gorszym od innych psów. A staje się obojętny na zaloty pięknych koleżanek ;-)

Jeżeli się mylę, to mnie mygosia na pewno poprawi.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
zorzyk napisał/a:
Brak hormonów powoduje brak popędu seksualnego ......

No i Zorzyk podał rozwiązanie na wszystkie nasze męskie problemy.
Sterylizacja == Brak hormonów == brak problemów z płcią przeciwną == możemy się teraz w pełni oddać temu co nas naprawdę interesuje: robieniu zdjęć, piciu piwa, drapaniu sie po brzuchu, gadaniu o samochodach, ... i wielu innym naprawdę ważnym i pożytecznym rzeczom :-)
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
zorzyk napisał/a:
Brak hormonów powoduje brak popędu seksualnego. Pies wysterylizowany nie czuje sie z tego powodu gorszym od innych psów. A staje się obojętny na zaloty pięknych koleżanek ;-)
Nie tylko brak popedu ale czasami checi do zycia i wiem co mowie.Moj Labek mial w styczniu powazny wypadek(zlamanie 2kregu piersiowego) i jedyna zacheta do ponownego spacerowania,zalatwiania potrzeb fizjologicznych itp. byl wlasnie ten nikomu niepotrzebny poped seksualny a dokladnie zapach suczki z sasiedztwa.Moze sie myle(jestem tu nie obiektywny bo tez jestem samcem :-) ale pies wysterylizowany czuje sie inaczej a czygorzej czy nie to juz nie nam to rozstrzygac, najlepiej zapytac naszego pupila ona nam juz powie... :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
deniel napisał/a:
najlepiej zapytac naszego pupila
He he to już niedługo, a powiedzą, co o nas myślą :mrgreen:
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
zorzyk napisał/a:
He he to już niedługo, a powiedzą, co o nas myślą :mrgreen:
Chyba lepiej nie bo nam tak pojedzie po ambicji, ze nam sie Swiat odechce hahaha
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Eeee tam ;-) żyję w poczuciu, że skoro nam jest z psiskiem dobrze, to jemu też musi być dobrze z nami - po ogonie widać :mrgreen:
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
No nie wiem :mrgreen: moj labek nie ma kolczatki no i ma TA radosc uzyteczna :-)
 

pape  Dołączył: 11 Lis 2006
zorzyk napisał/a:
Eeee tam ;-) żyję w poczuciu, że skoro nam jest z psiskiem dobrze, to jemu też musi być dobrze z nami - po ogonie widać :mrgreen:

A nie pomyślałeś że on o Tobie pomyślał: wykastrowany byłby troszkę spokojniejszy i milszy? :evilsmile:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Psy kastrowane sa bardziej ukierunkowane na właścicieli. Łatwiejsze w szkoleniu. Nie myślą jajami.

Natomiast często obserwuję dziwne zjawisko, że zwykle właściciele [faceci] wzdragają się przed kastracją jakby o ich własne klejnity chodziło i jakby usunięcie jajec pozbawiało męskoci nie ich pupila, ale ich samych.
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007


Skipper, wbrew pozorom bardzo przyjazny :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cześ napisał/a:
Skipper, wbrew pozorom bardzo przyjazny


No widać przecie że mu się tylko fąfel zawinął :-P
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
To jest nasza Bunia ;-) . [Fuji]


Lubi aktywność... [Fuji]


...zabawę... [ME-Super, SMC-K 24mm f2.8@8, przeterminowana Fuji Provia 100F, Cokin CPL+szara połówka+wkręcany UV=zbyt ciemne niebo+winietka od holdera]


...wodę... [ME-Super, SMC-K 24mm f2.8@8, przeterminowana Fuji Provia 100F, Cokin CPL+szara połówka+wkręcany UV=zbyt ciemne niebo+winietka od holdera]


... oraz wszystko co chrupie w paszczy. [Fuji]


Niestety ma dysplazję stawów biodrowych :-( choć na razie nie cierpi - może dlatego, że dużo pływa [ME-Super, SMC-M 50mm f1.7@1.7, przeterminowana Agfa Vista 200@100, przez szybę]

 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
...ależ to ostatnie pikne!
 
stw  Dołączył: 19 Kwi 2007
Przedstawiam Deltę:


i jej dzieci:


 

Flagoon  Dołączył: 28 Lut 2007
stw, genilne druga fotka Delty :)

Co do dresów i ich psów to... się nie wypowiem, bo w moim mieście ich nie uświadczysz. Właśnie sobie uświadomiłem jakim szczęściarzem jestem.
 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
A oto Abi, owczarek szetlandzki mojego brata:


 
.dave
[Usunięty]
To jest Suri mojej siostry



Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach