jarekw  Dołączył: 19 Kwi 2006
młode pokolenie
Odrabiałem z synem lekcje (klasa 2) otwieram ci ja podręcznik na stronie 31 (wesoła szkoła z WSIP-u) i co widzę - wielka ilustracja na całą stronę a tam obok innych gadżetów przydatnych małym odkrywcom PENTAX MZ-50 :mrgreen:
no to świadomość sprzętowa młodego pokolenia jest właściwie ukierunkowana :-D
przyznać się kto skład we wsipie robi
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Hehe, pewnie ten, co skladal, pomyslal, ze to jakas nieznana u nas marka i nikomu reklamy nie zrobi ;)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
stare powiedzenie mówi:
nie ważne co się o czymś pisze, ważne, że się pisze!
kto i czym się kierował umieszczając to zdjęcie tak bardzo mnie nie interesuje. Ważne, że jak napisał:
jarekw napisał/a:
świadomość sprzętowa młodego pokolenia jest właściwie ukierunkowana

niech się młodzi opatrzą, choćby z nazwą, skoro w sklepach nie jest zbyt wesoło z dostępnością.

(do czego ten podręcznik-zeskanuj stronę, chcę to zobaczyć hihi)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
jarekw napisał/a:
no to świadomość sprzętowa młodego pokolenia jest właściwie ukierunkowana

Kiedyś przy okazji lekcji o XIX-wiecznych wynalazkach opowiadałem uczniom o początkach fotografii. Kiedy doszedłem do pierwszej małobrazkowej Leiki, nagle jeden z nich (wtedy 2 gimnazjum) rzucił tak ni z gruszki ni z pietruszki "Pentax, to jest porządna firma" :mrgreen:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
jerz napisał/a:
Hehe, pewnie ten, co skladal, pomyslal, ze to jakas nieznana u nas marka i nikomu reklamy nie zrobi ;)


buahaha :] dobre
 

jarekw  Dołączył: 19 Kwi 2006
djack napisał/a:
nagle jeden z nich (wtedy 2 gimnazjum) rzucił tak ni z gruszki ni z pietruszki "Pentax, to jest porządna firma"

kufniasz dobrze zorientowany wiedział czym "Sora" podebrać :-D
wstawiłeś mu chociaż "plusa" do dziennika?
tref napisał/a:
(do czego ten podręcznik-zeskanuj stronę, chcę to zobaczyć hihi)

to podręcznik do nauczania początkowego "wesoła szkoła" wydawnictwa WSIP jak dorwę skaner to zeskanuję a jak nie to możesz się zaczajić pod pierwszą lepszą podstawówką i wydrzeć jakiemukolwiek dzieciakowi z tornistra :shock:
a poważnie - to chyba najpopularniejszy zestaw podręczników do klas niższych w Polsce (wiem coś o tym bo swego czasu sprzedawałem książki)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
jarekw napisał/a:
możesz się zaczajić pod pierwszą lepszą podstawówką i wydrzeć jakiemukolwiek dzieciakowi z tornistra

hehe,a potem w wiadomościach pokażą filam z komentarzem zza ekranu:
" młody mężczyzna zaatakował niewinne dzieci i wyrwał im tormnistry. Podczas napadu krzyczał Pentax, Pentax - czy mamy do czynienia z jakąś nową religią? na postawione pytanie odpowiedzą psychologowie, wg informacji z ostatnich minut już otwarto kilka przewodów doktorskich i jeden habilitacyjny dotyczący tego zagadnienia. O postępach prac będziemy państwa informować, póki co mężczyzna został odizolowany, zachowuje się spokojnie, wciąż ściska w rękach zwitek papierów-podobno są to strony z podręcznika.
Dla wiadmości wydarzenie relacjonował XYZ von BlaBla."

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach