serioza  Dołączył: 10 Mar 2007
Fajnie byłoby zobaczyć zdjęcie tego budynku zrobione za dnia.
 
BAS  Dołączył: 02 Sty 2007
RC50
Jako autor zdjęcia powiem tak:
poszedłem wczoraj wieczorem specjalnie w to miejsce i twierdzę, że najbliższe rzeczywistości jest moje zdjęcie (widziane moim monitorem),
są tam trzy różne rodzaje oświetlaczy różniące się kolorem, "białe", żółte i zielone (!), zielone jest tam gdzie pokazał wkt i w wieżyczce, dlatego trudno ustawić temperaturę,
zrobię to samo ujęcie w świetle dziennym, choć to raczej wiele nie wniesie,
a w ogóle to cieszę się, że narobiłem Wam tyle kłopotu.
Pozdrawiam.
 

spox73  Dołączył: 19 Mar 2007
Dla mnie Cotti the best. Nie pytajcie dlaczego - po prostu mi sie podoba najbardziej i już. Wersja Zorzyka jest jak najbardziej technicznie ok, ale chyba brak jej klimatu zdjecia wywołanego przez Cotti
 

flying  Dołączył: 13 Sie 2007
Jeździł sobie suwak ,tak góra -dół i jeździł, aż palec się zmęczył,wracał jednak najczęściej do pozycji oznaczonej nr 3 .Cotti ,nie wiem coś w tym musi być.
 

spox73  Dołączył: 19 Mar 2007
Fajnie jej się udało uwydatnić cegiełki i tu chyba cały ten "skandal" związany z fotka Cotti
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
cotti napisał/a:
wkt, możesz wyjaśnić o co Ci chodziło z tym wysokiej jakości monitorem?...


U mnie, na fotkach BASa i Halmaca zdjęcie wydaje się pełniejsze. Jest więcej detali i odcieni. Być może twój panel lepiej takie subtelności oddaje i dlatego inaczej ją edytujesz.
 
BAS  Dołączył: 02 Sty 2007
Dzień krótki, więc to raczej przy świetle wieczornym niż dziennym.
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
Ładnie w Średniowieczu budowano.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Ja też się dołączam do konkursu:
Program UFRAW 0.13 ,balans tungsten...

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Markus, konkurs ma swoje wymogi, np. termin nadsyłania prac :evilsmile: Teraz to już po herbacie 8-)
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Wiem, że ma, ale ja żadnej nagrody nie chcę :-)
A po dyskutować o obróbce, to zawsze chyba można...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Markus napisał/a:
ja żadnej nagrody nie chcę
To dobrze, bo wszystkie nagrody ukradł Michu i wyjechał do Burkina Faso.
Markus napisał/a:
A po dyskutować o obróbce, to zawsze chyba można...
Można, ale prosiłbym jednak o trzymanie się zasad i nadsyłanie obrazków tak, jak do tej pory. Rozumiem, Markus, że nie mogłeś się oprzeć pokusie przetestowania nowego ufrawa - ale nie chciałbym, żeby wyjątek stał się regułą - w ten sposób każdy może sobie powiedzieć "a po co mam się śpieszyć i coś tam wysyłać, później sam wstawię do wątku".
Tak między nami mówiąc - to po prostu mogłeś po prostu zabrać się za aktualne zdjęcie w RC, a nie widzę, żebyś mi je nadesłał.
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Ok.
Następnym razem, będę nadsyłał terminowo..
Jak sobie poczytałem , to nie mogłem oprzeć się pokusie wypróbowania UFRAW 0.13 :-)
Wizualnie wyszło mi chyba nie najgorzej....
Pozdrawiam Marek
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
wkt, nie panel, a monitor (uczepiłeś się ;-) doskonale widzę różnice kolorystyczne między moją a pracami innych osób). Każdy przygotowując zdjęcie do prezentacji ma taką lub inną wizję, ja przygotowując swoje chciałam, żeby na zdjęciu budynek wynurzał się z ciemności, w związku z czym, wykorzystałam w acr możliwości winietowania... jest ciemno, kolorystyka mi pasuje, jest ponuro - i stało się to kosztem części szczegółów. Nawiasem mówiąc, moje jest ciut przeostrzone. U mnie wygląda to dobrze - słowem - podoba mi się.
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
Ciekawe jak wam pójdzie z 051. Tam jest sporo cienia, jasne obłoki i kolorki rozjeżdrzają się przy manipulowaniu. :-)
 
Markus  Dołączył: 21 Mar 2007
Ja już wysłałem :-)
Fajne teraz są rawy bo można się wykazać...:-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach