Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
sylwiusz napisał/a:
Spinner napisał/a:
Ciekawa Lagodnie powiedziane... Mysle, ze albo pokretla jak w MZ-3/5n albo takie jak w Z-1p... To polaczenie jest dosc... hmmm... ciekawe

Marudny jestes jak male dziecko. Znudzila się stara zabawka to jest be, dostales nowa i jest cacy (do czasu) Jak dostales MZ-S to byl super i w ogole. Teraz się znudzil, wiec jest be za to fajny jest Z1P, bo dopiero co go kupiles. Przynajmniej bedzie taki dopoki go nie sprzedasz Zupelnie jak z dzieckiem



Heh - wiedzialem, ze to w koncu kiedys padnie.... :-P

Ja nie mowie, ze MZ-S jest beee... :mrgreen: Dluga jest lista jego zalet... jednak jak pominiesz rodzaj obudowy i sterowanie lampami (zreszta obecne w dostepnych teraz za 400zl nowkach z Apollo) to co zostanie... :?:

Bronie jednak Z-1p bo kilka rzeczy ma lepszych... i to dla mnie znaczaco... Wydaje mi sie (jak juz tutaj ktos napomknal), ze swego czasu bardziej poszli do przodu modelem Z1p (jakby nie bylo jakies 15lat temu) niz potem modelem MZ-S - ktory jest najnormalniej w swiecie spozniona premiera o kilka lat niestety...

Szkoda, ze nie zrobili Z-1p jak planowali kiedys "z metalu" ;-)

My sie nie rozumiemy - nie pierwszy zreszta raz... :-P

No ale co ja moge jak Tobie dzwiek MZ-Sa wydaje sie szlachetny... :evil: :-P :mrgreen: :mrgreen: Wytlumienie - owszem - ale ten glosny wizzzzg uwazasz za szlachetny?? Toz to plastikowy F80 wez do reki i posluchaj/poczuj... Moze Z1p "wali" ale jest to szybki, konkretny strzal, czuc power motorka - jak juz Ci mowilem blizej mu do F100 (co mi jak wiesz odpowiada) niz do MZ-tek... :lol:

Oki, dobra... nie ma co walkowac - jeszce na osw byly klotnie o to co lepsze... :mrgreen: Proponuje EOT bo "szkoda nerwow i klawiatury"... ;-)

Pzdr
Spinner
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
sylwiusz, sam jesteś atrapa ;-) .
Nikt nie pisze o battery packu, a o gripie właśnie - kawałku plastiku. W super A też jest przykręcany grip....
A ten od Z1p, w połączeniu z paskiem wokół dłoni, przypięty do puszki daje niesamowity komfort pracy.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek, masz jakis link, zeby zobaczyc jak wyglada?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
Jarek, masz jakis link, zeby zobaczyc jak wyglada?

W domu, w torbie :)

Podlinkuję zdjęcie znalezione w necie:


Do tego jest jeszcze regulowany pasek, opasający dłoń, zaczepiony do gripa od dołu i do aparatu od góry.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
sylwiusz, sam jesteś atrapa ;-) .
Nikt nie pisze o battery packu, a o gripie właśnie - kawałku plastiku. W super A też jest przykręcany grip....
A ten od Z1p, w połączeniu z paskiem wokół dłoni, przypięty do puszki daje niesamowity komfort pracy.

No tez wlasnie, jak przykrecisz sobie do Z1P od spodu byle kawal plastiku i do tego pasek na dlon - to bedzie to samo - "niesamowity komfort pracy" :mrgreen:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Przepraszam, ze marudze, moze jest w calosci z aparatem? :mrgreen: :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
PiotrB. napisał/a:
Przepraszam, ze marudze,

Zdążyłem przywyknąć... ;)
PiotrB. napisał/a:
moze jest w calosci z aparatem? :mrgreen: :mrgreen:

Wystarczy zajrzeć w mój podpis (czy tam stopkę, jak się czasami mówi). Tak, jest w całości z aparatem.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ha, ha, myslalem o zdjeciu aparatu z gripem :lol: :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
sylwiusz napisał/a:
Jarek Dabrowski napisał/a:
sylwiusz, sam jesteś atrapa .
Nikt nie pisze o battery packu, a o gripie właśnie - kawałku plastiku. W super A też jest przykręcany grip....
A ten od Z1p, w połączeniu z paskiem wokół dłoni, przypięty do puszki daje niesamowity komfort pracy.

No tez wlasnie, jak przykrecisz sobie do Z1P od spodu byle kawal plastiku i do tego pasek na dlon - to bedzie to samo - "niesamowity komfort pracy"


Sylwiusz - nie masz czasami dosc tego, ze zawsze musisz miec ostatnie slowo...

Powiem wiec jeszcze raz...

MZ-S jest pieknie wykonany, grip tez..

ale

ZDECYDOWANIE BARDZIEJ WYGODNIE TRZYMA MI SIE Z1p Z GRIPEM CZY BEZ NIZ MZ-Sa... :evil: :mrgreen:

Powtarzam: "MI"... ew. "MNIE" lub "MŁA"... :-P :mrgreen: ale i pewnie kilku osobom rowniez... :mrgreen:

A Z1p z gripem jest juz odlot - jak pomacalem u znajomego to kilka dni juz mialem wylicytowanego...

Howgh :!: ;-) :mrgreen:
Spinner

[ Dodano: 2006-10-18, 16:56 ]
PiotrB. napisał/a:
Ha, ha, myslalem o zdjeciu aparatu z gripem


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=135293085

co prawda Z1 ale... ;-)

pzdr
Spinner
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Rownie dobrze mozna sobie przykrecic od spodu kawalek wlasnorecznie wystruganego plastiku

Kiedys w jakimś komisie widziałem grip do Praktiki B wystrugany z drewna
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=135293085

co prawda Z1 ale... ;-)

pzdr
Spinner


Oooo, dzieki bardzo, musze powiedziec ze, z gripem wyglada juz calkiem interesujaco, bo bez gripa, to taka mala cegielka. No to, trzeba bedzie popatrzec w komisy :mrgreen:
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Grrrrr... :evil: Ten z tymi komisami znowu.... :roll: :evil:

Pzdr :mrgreen:
Spinner

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach