Łukasz8 Dołączył: 19 Wrz 2006
[ K100D] cos się telepie w srodku puszki K100D ?
witam

jestem po zakupie K100D z SR i zauwazylem ze przy szybszych ruchach aparatem na boki lub góra dół cos sie tam porusza dziwnie :/

czy to jest wlasnie stabilizator obrazu ? wydaje mi sie ze tak
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Łukasz8, - wiem ze zostane zaraz "zbesztany" ale przejrzyj troche forum....bylo juz.....
tak to SR - koledzy juz to wyjasniali.....
zazdroszcze ci :D - tego problemu :evil:
 
Łukasz8 Dołączył: 19 Wrz 2006
bardzo Ci dziekuje, jest tak jak sie domyslalem :)
przepraszam ze góry zakladam taki temat ale przyznam sie ze przez minimalnie miesiąc przed zakupem K100D bardzo duzo czytalem to forum i jednak taki temat mi nie wpadł w oczy :/

ciesze sie ze nie mam sie czym martwic :))
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
Łukasz - cieszymy się z Tobą, a na przyszłość - wystarczy użyć magicznego słowa "szukaj" tam wyżej pod ME super (-;

[ Dodano: 2006-10-17, 09:59 ]
aaa - uprzedzając - na dłuuugich czasach (np. 1sek wzwyż) słychać buczenie - to też SR (-;

ooo - patrz pan panie inszyniesze - toż to Twój topic był o tym (-; To przynajmniej już wiesz ((((-;

 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Czasami owe ruchy mogą być też spowodowane niewłaściwym zamocowaniem akwarium wewnątrz aparatu.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jakby to było akwarium, to by chlupotało. A skoro telepie - to musi być błotnik.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski, -oj taka tak albo ruła
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
jaki błotnik!

Trumbulgulator z przyczłapem transfluktuacyjnym na bazie pięciopiankolumgolanu antygrawitolu!
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dabrow napisał/a:
antygrawitolu
- tro jakos dziwnie znajomo brzmi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ? znaczy sie wódka?
 

deeper  Dołączył: 02 Paź 2006
Hie hie, po ostatniej wycieczce do Torunia kumpel ma jakis dziwny wstret do antygrawitolu :D
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
hmm ja nie chcę wiedzieć co robił kumpel z antygrawitolem - bo sama wiedza jest już karalna - ale skoro ma dziwny wstręt to jeszcze jest szansa - jakby miał niedziwny wstręt to lipa...
Wódki z antygrawitolem nie mieniać mi tu (-;
 

deeper  Dołączył: 02 Paź 2006
To byla babcina nalewka na antygrawitolu :P
 

Dabrow  Dołączył: 22 Kwi 2006
ale ja po raz wtóry interpeluję żeby mi tu wyskokowych trunków z antygrawitolem nie mieszać - ochlejstwa nie zniese w naukowym dyskursie!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach