sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
Pentax optio X
witam, miał ktoś może z tym maleństwem doczynienia??
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
a co chciałbyś wiedzieć? Macałem go dwa razy w MM. Zawiódł mnie tym, że wygląda fajnie, ale się nie składa-chciałem mieć aparat na imprezki (mały i funkcjonalny) ale pozostałem przy kultowym MX (dzięki temu nie ma mnie na żadnym zdjęciu-zawsze muszę stać po właściewej stronie szkła). W sumie nie jest wygodny w noszeniu i mimo dość fajnego wykonania obudowy myślę, że trzeba uważać, żeby go nie przepołowić wzdłuż osi obrotu części z obiektywem.
Optio X ma niestety mało wygodny "dżojstik", który nawet pod moimi niedużymi palcami nie sprawdza się za bardzo. Jeśli chodzi o bebechy-moim zdaniem ok, ale zrobionych w sklepie fotek nie widziałem na kompie, więc nie wypowiem się co do jakości rejestratora :-(
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
dzieki za odpowedz, jezeli chodzi o funkcjonalność to sie domyślałem ze nie będzie fantastyczna, muszę jakiś sampli poszukać i się ostro zastanowić, może dziś w MM go oblukam jak będzie.
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
sebostek napisał/a:
jakiś sampli poszukać

np.: http://steves-digicams.co...ox_samples.html
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
wrrr, jak na niego patrzę to naprawdę chcę go złożyć na pół. Czemu tego nie przewidzieli?
co do sampli, weźmy np.:
-IMGP0013.JPG - przyczepiam się do nieba (jak przy auto iso i takich warunkach powinno być lepiej)

pewnie się czepiam, ale od Pentaxa to wymagam. Na tle cenowych konkurentów nie wypada tak źle (zwłaszcza w porównaniu z nowszym Casio EX-Z100) Trzeba pamiętać, że Optio X ma już swoje latka.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach