eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
kolejna ustawka - WROCŁAW
Hej,

w sobotę 14.10 bladym świtem planuję naświetlić parę fotek na Ostrowie Tumskim. Codziennie rano (6.00) śmigam tamtendy, ale nie mam czasu się zatrzymać.\

Jeśli ktoś jest chętny się podpiąć, to zapraszam.
pojawię się pod "Powodzianką" o godzinie 6.00 (+/- 10min) w celu poszwędania się z godzinkę w tym rejonie...

zeby nie było, że nie ostrzegałem :-D
 

grohu  Dołączył: 25 Wrz 2006
elo
moze wpadne przynajmniej dzien bedzie dłuższy i sprawozdania porobie, no i swiezy chlebek kupie jak bede z powrotem wracać.

jak by mi cos wypadło,że z wrocławia bym musiał wyjechać to dam znać.
 

eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
Cytat
ist*DL2, smc 18-55, statyw velbon cx-540, i duży apetyt na sigma 18-200 lub 18-125, lub coś 50-200, czy70-300.


sigma 70-300 jest w moim posiadaniu, będziesz mógł się pobawić :-)
a jak się DL2 zachowuje? jakieś zalety w stosunku do DL (oprócz wizjera?)
 

grohu  Dołączył: 25 Wrz 2006
witam
oj to fajnie jakbyś zabrał 70-300, bym sobie sprawdził. a czy dl2 lepiej się sprawuje to nie wiem, nie miałem w rekach dl, a w sklepie był tylto dl2. jak sie spotkamy to sie zobaczy.

[ Dodano: 2006-10-12, 11:58 ]
aha a "Powodzianka" to od strony mostu pokoju czy od placu bema??
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
grohu napisał/a:
aha a "Powodzianka" to od strony mostu pokoju czy od placu bema??

"Powodzianka" to pomnik na środku Mostu Uniwersyteckiego
 

grohu  Dołączył: 25 Wrz 2006
:oops: I wszystko jasne ;-)
to mam jeszcze blizej, wpadne w klapkach :-) na piżdżame za zimno

[ Dodano: 2006-10-13, 19:54 ]
czy ktos jeszcze wpadnie?? czy wszyscy bedą spać :-P
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Chyba sie skusze :) podraznie was jakims innym systemem zeby nie bylo monotematycznie w tym temacie :) .. no i postaram sie za wiele nie spoznic ;) jak cos numer do mnie 601 839 080
pozdrawiam
Grzesiek
 

eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
światła starczy dla wszystkich, nie musisz się przejmować. z DGF będą też ludzie, a nie wszyscy są sPentaksieni...
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Do zobaczenia zatem o swicie :)
pozdrawiam
Grzesiek
 

eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
wypociny z plenerku.
http://erpe-fot.info/galerie/x_swit/index.html

dzisiaj nie jestem zadowolony ze swoich fotek...
 

grohu  Dołączył: 25 Wrz 2006
u mnie to samo kiepsko, pogoda nie dopisała, nie było mgiełki i zgasili za szybko swiatła na katedrze, lepsze mi wyszły jak poszedłem na spacer na ostrów wieczorkiem. [ lepsze nie znaczy dobre :) ]
Przynajmniej ludzie dopisali.

jedynie co dzisaj można fajnego zrobic, to gratka dla fanów ferrari, w galerii dominikanskiej jest wystawa, w dodatku jest dużo starch modeli, jedyny problem to pewnie duża ilość ludzi na spacerze w środku i taka, że nie mam polarka na obiektyw., o 17 odbieram zdecjia w media to może cos pstrykne na szybko. choć dziwnie sie takie rzeczy robi przy takim natłoku :-(
 

eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
grohu napisał/a:
u mnie to samo kiepsko, pogoda nie dopisała,
masz gdzie się pochwalić pracami? a jak ten obiektyw wypadł w Twoich oczach?
grohu napisał/a:
Przynajmniej ludzie dopisali.
rzeczywiście, jak na sponton to siła nas była...
 

grohu  Dołączył: 25 Wrz 2006
pracami to nie mam gdzie sie chwalić, ale też nie ma czym narazie(mam nadzieje,że narazie), a co do obiektywu to kurcze chyba wzrok mnie zawodzi bo ostrosc na fotografiach nie wyszła, jedynie na "powodziance" bardzo ładnie złapał( reszta to oczywiscie moja wina, nie obiektywu), zastanawiam sie mocno nad kupnem sigmy, lub tamrona 70-300 z AF .

Co do chwalenia sie zdjeciami to mam ich troche ze szkocji, może coś tam lepszego by się znalazło.(edynburg, jezora,góry).

Co do obiektywu to jaka cena(na priva)?
 

eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
grohu napisał/a:
Co do obiektywu to jaka cena(na priva)?

poszło na priv. ostatnio miałem problem z Prywatnymi Wieściami, sprawdź czy doszło...
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Fajnie bylo z przygodami ;) na poczatek zostawilem w aucie stopke od statywu wiec na dzien dobry musialem wracac do samochodu... potem wylaczyli mi lampy pod hotelem na sekunde przed wcisnieciem spustu, na koniec rozminalem sie z brygada i spotkalismy sie na kladce, kiedy wylaczyli swiatla na wyspie... normalnie jakby sie piatek nie skonczyl ;)
Kilka klatek naswietlilem, na koniec polazlem jeszcze na Ostrow i dokonczylem film... wywolam jakos w tygodniu i jak bedzie co to pokaze ;)
Dzieki wszystkim i do nastepnego razu

Pozdrawiam
Grzesiek
 

TePe  Dołączył: 24 Sie 2006
grohu napisał/a:
jedynie co dzisaj można fajnego zrobic, to gratka dla fanów ferrari, w galerii dominikanskiej jest wystawa,


Tak się własnie złożyło że przyleciałem do wrocka wczoraj wchodze do galerii i taka niespodzianka :)
Troszke popstrykałem może wieczorkiem się pochwale jeżeli coś wyszło.
Ogólnie polecam rzadko kiedy można zobaczyć tyle rarytasów w jednym miejscu.
 

grohu  Dołączył: 25 Wrz 2006
witam
za niedługo się ochłodzi bardziej i mozna by było jakąś ustawke zrobić, nie koniecznie w tym samym miejscu, może jakieś mgły by były.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach