kaes  Dołączył: 23 Wrz 2006
tref napisał/a:
ale znajomy mówił, że to MXy są

Napewno nie mx-y, na szybko znalazlem w sieci takie zdjęcie:
 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
wczoraj na tvnie był film i jakis koleś uzywał chyba Me(super) srebrnego i 100 2.8 M (to mogło też być 135 albo 85, ale najbardziej podobne wymniarami do 100 było)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
kaes, wygląda to jak któryś z Pentaksów przed Spotmaticem np ten http://www.aohc.it/cameras/s1a01.jpg
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Jak dla mnie to jest Pentax Honeywell H3v:

 

kruk  Dołączył: 11 Sie 2007
Tak przeglądając Sondy Kurka i Kamińskiego znalazłem odcinek o hydrologii pt. "Wielka woda" i wtem :)

 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
O kurde!
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
A tak gwoli ścisłości w American Gangster występuje (kilka razy) jeden i ten sam Pentax K1000 z bliżej nieokreślonym obiektywem z rodzaju ~80-200.
Obiektyw ma lekko utłuczony gwint filtra na dole.



 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
perl napisał/a:
bliżej nieokreślonym obiektywem z rodzaju ~80-200.

Odczytałam MC i Vivitar...
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
mygosia napisał/a:
Odczytałam MC i Vivitar...
Niezły wzrok. Ja odczytałem AUTO MC, i jakaś jasnośc, prawdopodobnie 3.5-4.5 albo coś w tym stylu.
 

kruk  Dołączył: 11 Sie 2007
No dobra. Choroba się pogłębia, człowiek szuka, jak nie znajduje robi się nerwowy, więc jest! Kolejne znalezisko :PP Znowu Kamiński&Kurek i odcinek "Fotokinotechnika" i troszkę anatomii:



:)
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
A czytaliście "Fotografia od A do Z" Michaela Langforda?



:mrgreen:
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
A ja, że własnie chory jestem i leże w łóżeczku to sobie oglądam różne filmy i filmiki. I tu nagle bum! Jest! Hard Day's Night Richarda Lestera z 1964 roku (jrak ktoś nie wie to o Beatelsach) Ringo Starr robi fotki czym? PENTAXEM! To bach stop-klatka w TV i za aparat. I mam fotki. Niestety nie z Ringo ale z chlopcem który bawi sie jego aparatem (w scenie 30 sekund wcześniej Ringo dostał oponą w d... )
Tylko problem, czy ktoś mógłby podłączyć tu fotki, wysle na maila, bo ja raz nie umiem, dwa nie umiesciłem nogdzi w necie swoich fotek.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
jacekh, podeślij na macioh małpeczka gmail kropeczka com ;-)
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Poszly do perla

[ Dodano: 2008-01-11, 23:14 ]
macioch, do Ciebie też...

[ Dodano: 2008-01-11, 23:49 ]



Jak złapie film jeszcze raz, to może uda sie złapać Johna z aparatem...
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
jacekh napisał/a:
do Ciebie też...

hehehe, niczego nie dostałem. Pewnie wpisałeś przez 'ch' ;-) Bardzo częsty błąd :-P
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
http://www.apple.com/trai...ter/medium.html

W zajawce przez moment widać Pentaxa (k100d?) film pewnie głupi, ale aparaty w golach głównych... Przy okazji aż się prosi o konkurs - "jaki idiotyczny tytuł wymyśli polski dystrybutor dla tego filmu?
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Grendel napisał/a:
W zajawce przez moment widać Pentaxa (k100d?)

Kasetka z kitem :-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
jacekh napisał/a:
Ringo Starr robi fotki czym?
Widziales moje wczesniejsze avatary? ;-) The Beatles musieli miec jakis kontrakt z Pentaksem, bo jest mnostwo ich zdjec ze Spotmatikami. Jest takie fajne zdjecie promujace koncerty we Francji, na ktorym cala czworka pozuje do zdjecia z bagietkami, w beretach i czarnymi Spotmatikami na szyjach ;-)

A propos Hard Day's Night, powinienes dodac, ze aparat wpadl do wody i dalej dzialal, a Ringo robil streetphoto ;-)

dz.

[ Dodano: 2008-02-01, 16:11 ]
EDIT - mam Hard Day's Night na DVD, moze zlapie jakies screeny ;-)

dz.
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
dzerry napisał/a:
[ Dodano: 2008-02-01, 16:11 ]
EDIT - mam Hard Day's Night na DVD, moze zlapie jakies screeny

dz.


Tak streetphoto z oponą.
Na początku filmu jest scena w pociągu i chyba John robi fotke a potem w scenie na posterunku Ringo siedzi z aparatem w ręce...
Nie wiem czy w HELP! nie biegają z Pentaxami, widziałem film dość pobierznie wiec nie powiem, że napewno. Jak będzie na AleKino to musze sie przyjrzeć...
 

Anno  Dołączyła: 04 Sie 2007
Grendel napisał/a:
"jaki idiotyczny tytuł wymyśli polski dystrybutor dla tego filmu?
Już wymyślił. Przynajmniej dla tajskiego oryginału ("Widmo" :shock: :lol: )

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach