dan  Dołączył: 11 Sie 2006
  Nowdy DSLR Pentaksa!
Wow!

Nie widziałem, że przeglądając gazetkę Electro World dowiem się o nowym modelu JSS! :mrgreen:

Spójrzcie sami:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
noo ii prócz nowej lustrzanki jakiś nowy obiektyw 18-50 :mrgreen: w ogóle reklama jest zabójcza - w jednym miejscu ISO 200-3200, aa zaraz za tym ISO do 800 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ciekawe co znaczy to ichsiejsze SGL ... Super Gitowa Lustrzanka :?: :roll: :mrgreen:
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
noo ii prócz nowej lustrzanki jakiś nowy obiektyw 18-50 :mrgreen: w ogóle reklama jest zabójcza - w jednym miejscu ISO 200-3200, aa zaraz za tym ISO do 800 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ciekawe co znaczy to ichsiejsze SGL ... Super Gitowa Lustrzanka :?: :roll: :mrgreen:

Eeee tam... nowy - to Sigma 18-55/3.5-5.6. Były nawet takie zestawy w sprzedaży. Nawet cena by się zgadzała. Pewnie od tego się to S wzięło...

Pozdrówka
Marucha
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
marucha, miałem na myśli, że w opisie napisano 18-50 ... aa i tak mimo, że zdjęcie nie wyraźne zdaje się, że to jednak SMC-DA
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Te SGL chyba wzięło się od dostawcy, który oznacza tak zestaw jednoobiektywowy (single). Podwójny kit pewnie ma DBL.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
DBL to chyba twórca tej reklamy, po wycięciu samogłosek.
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
marucha, miałem na myśli, że w opisie napisano 18-50 ... aa i tak mimo, że zdjęcie nie wyraźne zdaje się, że to jednak SMC-DA

uuuuuuuups - nie zauważyłem..., ale znając pomysłowość ludzką to dobrze, że choć Pentax (korpus) jest na fotce, a nie coś z innej firmy :-P

Pozdrówka
Marucha

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach