smamila Dołączył: 20 Paź 2006
Serwis Pentaxa
Potrzebuję pomocy. Na ostatnim wywołanym przeze mnie filmie wyszły tylko 3 zdjęcia. Mam Pentaxa MZ60 prawdopodobnie ma uszkodzoną migawkę. Czy jest serwis w lub okolicach Poznania?
Z góry dziękuję.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Czytając tę magiczną stronę:
http://www.pentax.pl/service.html
dowiesz się, że:
Aparaty analogowe (lustrzanki i kompakty):
FOTO-SERWIS
tylko,że aerwis zmienił swój adres na:
81-589 Gdynia
ul. Fleszarowej-Muskat 3
czynne pon.-pt. w godz. 9-17

+48 58 629 45 22

za to www bez zmian
 

muminek  Dołączył: 23 Paź 2006
jakie macie opinie o serwisie ?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
opinie mogą być różne, ale to najstarszy serwis Pentaxa i jako jedyny ma autoryzację. Odczucia zapalonego fotografa nieszczęśliwie rozstającego się ze sprzęte w celu jego naprawy są łatwe do wyobrażenia -złość, że wogóle mu się coś przydarzyło. Mam nadzieję, że wypowie się ktoś niezadowolony z tego serwisu, ale ja nic złego powiedzieć nie mogę. Poza tym części - org a nie "zamienniki"...
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Opinie o serwisie P. Rendaszki mogą byćraczej tylko jedne: pełny profesjonalizm. Dotyczy to niestety równieżceny...
 

muminek  Dołączył: 23 Paź 2006
IMO wole zapłacic więcej i miec wszystko oki niz dziadowac jak w innyc ;-) h serwisach
 

JSW  Dołączył: 20 Lip 2006
Super Servis Pentaxa!!! W dniu 17.10. zamowilem ze strony www.pentax.de -"PICKUP Servis", polegajacy na przyslaniu specjalnego plastikowego transportera na aparat. Dzien pozniej kurier UPS odebral moja KASETKE . Dzisiaj tj. [dokladnie 5 dni roboczych], aparat byl juz w domu. W servisie byla czyszczona matryca [CCD] i matowka. Ubezpieczony transport kosztowal 13.99 Euro. Pierwsze czyszczenie w ramach gwarancji.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
No tak:

"Geltungsbereich des PENTAX Pick-Up Services ist die Bundesrepublik Deutschland"

A właściwie to tylko po to, żeby nie trzeba było bawić się w pakowanie przesyłki.
 

JSW  Dołączył: 20 Lip 2006
emigrant napisał/a:
No tak:

"Geltungsbereich des PENTAX Pick-Up Services ist die Bundesrepublik Deutschland"

A właściwie to tylko po to, żeby nie trzeba było bawić się w pakowanie przesyłki.


Tak, tylko na terenie Niemiec ta opcja.
Wlasne to opakowanie, tak aby aparat przebyl droge z poludnia na polnoc bez uszkodzenia sprawialo mi klopoty, dlatego zdecydowalem sie na ten Pick-Up...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach