pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
Prośba do kogoś z Poznania lub Szczecina !!!
Ponoć od jutra w sieciach Mediamarkt/Saturn K100D ma byc w cenie 2469pln. Bylbym bardzo wdzieczny jakby ktos z tych miast przy okazji podszedł do w/w sklepow i zerknal czy rzeczywiscie tam tez (czasem obnizki sa tylko w okreslonych sklepach tych sieci).
W moim miescie nie ma MM/Saturna, a w sobote chcialbym sie wybrac wlasnei albo do Poznanaia albo Szczecina i "pomacać" sobie Kasetka... Niewykluczone, ze jak mnie oczaruje to z nią wroce, dlatego chcialbym miec pewnosc czy rzeczywiscie jest juz w takiej cenie jak wyzej pisalem. Z gory WIELKIE DZIEKI ! :-)
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nie zdążę raczej dzisiaj do żadnego podjechać a skoro już jutro chcesz podróżować to sprawdzanie tego jutro mija się chyba z celem. Może spróbuj przedzwonić do nich? Na stronie są numery telefonów a przy odrobinie szczęścia i cierpliwości da się połączyć z działem foto.
 
pxm  Dołączył: 17 Paź 2006
Maciek napisał/a:
Nie zdążę raczej dzisiaj do żadnego podjechać a skoro już jutro chcesz podróżować to sprawdzanie tego jutro mija się chyba z celem. Może spróbuj przedzwonić do nich? Na stronie są numery telefonów a przy odrobinie szczęścia i cierpliwości da się połączyć z działem foto.


no wiec tak, dzwoniłem.
W tym starym MM w Poznaniu maja w cenie 1749, na Bukowskiej nikt nie raczy odebrać telefonu...
W Szczecinie jeszcze drożej bo 1799pln... Promocje sa ustalane regionalnie, widocznie uznali ze wiara na zachodzie ma wiecej kasy i nie warto tam obnizac :(
W Krakowie np. cena jest 1649 podobno..
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Z tym odbieraniem na Bukowskiej to faktycznie bywa problem (ze dwa razy coś się próbowałem dowiedzieć). Dobrze, że przedzwoniłeś bo nie dałem rady dotrzeć do slepu. 1749 ??? - toż to by było rewelacyjnie tanio!
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Maciek napisał/a:
1749 ??? - toż to by było rewelacyjnie tanio

a nwet podejrzanie tanio???
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
tomecki napisał/a:
Maciek napisał/a:
1749 ??? - toż to by było rewelacyjnie tanio

a nwet podejrzanie tanio???


Za KASETKE 1749 :!: :?: :!: :?:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
dan napisał/a:
Za KASETKE 1749

no tak, a co?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
tomecki napisał/a:
no tak, a co?


To mozliwe? Przespalem jakas duza obnizke cen? Wiem ze czasem w MM jest jakas dobra cena, ale zeby az tak?
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
dan, no właśnie stąd nasze zdziwienie, bo cena coś odstaje od rynkowych, np. wg. skąpca najtańsze body K100D to 2260zł
http://skapiec.pl/site/cat/2/comp/92797
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
tomecki napisał/a:
dan, no właśnie stąd nasze zdziwienie, bo cena coś odstaje od rynkowych, np. wg. skąpca najtańsze body K100D to 2260zł
http://skapiec.pl/site/cat/2/comp/92797


Hmm.. Trzeba byc ostroznym z tym MM. Gdzies pisali, ze sprzedaja sprzet poserwisowy tj. nowy, ale po naprawie w serwisie. Kupowalem dwa laptopy HP u nich, bo mieli bardzo dobra cene (500 zl taniej niz najtanszy na skapcu) i byly problemy. Matryce byly rozowe w obu i musialem wymieniac w sklepie. Od tego momentu nabralem podejrzen do super-promocji :-/

Ciekawe ile jest prawdy o tym sprzecie poserwisowym. Pisala o tym Polityka czy Newsweek...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach