tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
10-11-12 listopada
Nadchodzi narodowe święto i trzeba je jakoś uczcić, a ponieważ jakimś dziwnym trafem wszyscy tu mają aparaty to może zrobimy kilka zdjęć?

Nie ukrywam, że najchętniej uciekłbym gdzieś poza miasto (chyba nie chcę reportażu z uroczystości robić). Kierunek ->
a) Warmia/Mazury (bo to zawsze dobre miejsce)
b) Podlasie (ale to już dalej trochę)
c) Wybrzerze - Krynica Morska? Gdańsk?

Postaram się zaplanować wolny weekend już od piątku, gdzieś do poniedziałku/wtorku, wolne 3 miejsca w czterokołowcu. (10,11,12 XI)
wymagania:
-dobry humor
-aparat i szkło
-propozycja taniego noclegu
-zrzutka na opał (95 - może być spirytus :-P )
-propozycja co, gdzie i jak robić, żeby było fajnie

wyjazd ze stolnicy
mam nadzieję, że wywołam burzę tym wątkiem
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
a) Warmia/Mazury (bo to zawsze dobre miejsce)

No kombinuj panie kominuj, aż sam jestem ciekaw, co z tego wyjdzie.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
widzę, że nikt się nie zgłasza, pogoda coraz bardziej skłania do posiedzenie w ciepełku przy grzańcu... Obecnie myślę nad wyskoczeniem gdzieś na podchale, zatem do listy dorzucam część południową naszego kraju!
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
A może zrobić mały apgrejd tego pomysłu, żeby nie powiedzieć aneks do pomysłu, dla osób, które nie będą mogły spotkać się w większym gronie, że robimy w tych dniach zdjęcia, wybieramy 1 (słownie: jedno) i umieszczamy w tym wątku .. taka galeryjka zdjęć zrobionych tego samego dnia w różnych miejscach .. oczywiście można ten apgrejd dopieścić jeszcze or jak tam kto woli .. co myślicie?
 

eR  Dołączył: 24 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
A może zrobić mały apgrejd tego pomysłu, żeby nie powiedzieć aneks do pomysłu, dla osób, które nie będą mogły spotkać się w większym gronie, że robimy w tych dniach zdjęcia, wybieramy 1 (słownie: jedno) i umieszczamy w tym wątku .. taka galeryjka zdjęć zrobionych tego samego dnia w różnych miejscach .. oczywiście można ten apgrejd dopieścić jeszcze or jak tam kto woli .. co myślicie?

podoba mi się pomysł. Tylko trzeba ustalić dokładny czas a precyzję po EXIFach będziemy oceniać :-)
zaczynam sie do tej idei skłaniać jak wierzba płacząca :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
czyliby trzeba, tak jak mawiali starożytni rosjanie, zsynchronizować zegary atomowe w naszych (ci)puszkach :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach