CLE  Dołączył: 24 Paź 2007
alkos napisał/a:
CLE napisał/a:
CLE. Mniejsze, wizjer super, cichsze ood bessy, bagnet M, preselekcja przysłon, plamka dalmierza nie znika


A w bessie ci znika? Miales ja w reku?

CLE - awaryjne, nie do naprawienia, mala precyzja dalmierza...


dalmierz jest dostatecznie precyzyjny, cała elektronika jest od którejś z XG, podobno można przełożyć (mam nadzieję jednak, że mnie taka przyjemność ominie :mrgreen: )

zdaje się , że Ty pisałeś "Wizjer praktycznie taki jak w Leice MP, tylko jedna ma wade, i to dosyc wkurzajaca - plamka dalmierza niknie, jesli nie trzymac oka dokladnie w centrum okularu. W leice tak nie ma. Ale i tak pracuje sie nieporownywalnie lepiej niz Contaxem czy - z drugiej strony - JAKIMKOLWIEK dalmierzem w stylu Hi-maticow... "

poza tym baza dalmierza jest chyba identyczna w bessach i w CLE...

PS. faktycznie nie bawiłem się bessą, ale trzymałem contaxa - strasznie wielkie krówsko :evilsmile:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
CLE napisał/a:
cała elektronika jest od którejś z XG, podobno można przełożyć (mam nadzieję jednak, że mnie taka przyjemność ominie


Światłomierz niestety nie. Poza tym watpie czy da sie przełożyć "fizycznie"...

CLE napisał/a:
Wizjer praktycznie taki jak w Leice MP, tylko jedna ma wade, i to dosyc wkurzajaca - plamka dalmierza niknie, jesli nie trzymac oka dokladnie w centrum okularu.


Ach, przepraszam, zle cie zrozumialem :-)

CLE napisał/a:
poza tym baza dalmierza jest chyba identyczna w bessach i w CLE...


Tak, ale ztcw powiekszenie jest mniejsze w CLE
 
PrzemoWu  Dołączył: 07 Paź 2007
Czy są dostępne na necie sample z migawek bessy ? Tak żeby porównać je z innymi dalmierzami...
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
PrzemoWu napisał/a:
Czy są dostępne na necie sample z migawek bessy ? Tak żeby porównać je z innymi dalmierzami...


Nastepny chce sie flickr'a naogladac :D
 
PrzemoWu  Dołączył: 07 Paź 2007
milo napisał/a:
PrzemoWu napisał/a:
Czy są dostępne na necie sample z migawek bessy ? Tak żeby porównać je z innymi dalmierzami...


Nastepny chce sie flickr'a naogladac :D


Nie wyjaśniłem do końca o co mi chodzi... A mianowicie chodzi mi o dźwięk migawek :0 Czy jest to delikatne pyknięcie czy walnięcie dwóch kartek papieru o siebie...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach