lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Samp, dla mnie ważniejsza jest ergonomia. Mój aparat może być brzydki, brudny, poobtłukiwany, ale ma być wygodny w obsłudze. No, ma też robić zdjęcia.

Trochę tak jak z samochodem. Co z tego, że ładny, jak na tyle niewygodny, że po 100 km jazdy chcesz wysiadać, bo plecy bolą, a żeby włączyć kieunkowskaz musisz sięgać do konsoli środkowej?
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
A tu się nie do końca zgodzę, czasem fajny design skłania do poświęceń - czego przykładem może być to, że używam Motorolki L7, pomimo debilnego słownika w SMSach.

Jakby nie było - o LCDzie Canona 450D pisałem jedynie z punktu widzenia estetyki. Ergonomia to inna sprawa.
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
no to popisali się marketingowcy http://www.swiatobrazu.pl...kty_canona.html ;-) . Chłopaki z pentaksa mają się od kogo uczyć.
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Ciekawe, czy do puszki można było podpiąć swoje szkło i włożyć swoją kartę? Jeśli nie, marketingowcy Canona, mają się czego uczyć.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
lipalipski,
Cytat
znów małe rozczarowanie. Canon EOS 450D, prezentowany był w formie produktu tylko i wyłącznie prototypowego (jak mówią sami organizatorzy), w związku z czym oglądający nie mieli możliwości włożenia do niego własnych kart pamięci i przetestowania go w pełnym sensie znaczenia tego słowa.


I jeszcze:
Cytat
. Jeśli chodzi o zestaw ze standardowym obiektywem (posiadającym tym razem wbudowany system stabilizacji), będziemy musieli zapłacić ok. 3300 zł.

Co najmniej 5 stów za dużo, no ale to mega-nowość.

I oto jak się popisali chłopaki z Canona:
Cytat
Pokaz nowych produktów firmy Canon z pewnością pozostawia wiele do życzenia, niektórzy z nas mogą mieć nieodparte warzenie, iż opakowanie produktu (czyli w tym wypadku pokaz piłkarskich możliwości, rozdawanie wszystkim uczestnikom piłek do gry) jest ważniejsze od samego produktu (czyli prezentowanych modeli).


W tym kontekście kampania o dajhardach (której byłem umiarkowanym zwolennikiem) jawi się jako majstersztyk ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
bEEf, nie masz koszulki z tymi diehardami, k1000 i windą? :shock:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
matb, nie mam :-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
bEEf, żałuj :-P
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
matb, żałuję :-P Nie no, serio, może jak będzie druga seria, to kupię.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Druga powinna być z chłopkiem. To dopiero wypas! A ta akcja reklamowa... Canon się powinien uczyć :mrgreen:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
matb, o, o, z chłopkiem, ja chcę z chłopkiem :idea: :!: :!:
 
jurekr  Dołączył: 23 Lut 2008
czy 450 moze byc konkurencja dla k200d ? widzac obiektyw w 450d i cene to mysle ze tak chyba ze sie myle :)
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
No proszę jak nie ma czego się przyczepić to można o brzydkim ekranie a prawda jest taka że to świetny aparat. Jak na tą chwilę dla mnie idealny. Ale cóż ma się szkła itd. nie ma się kasy więc chyba kupię k100d super i zobaczymy jak tam dalej pentax podziała. K20d poza zasięgiem a k200d nie podoba mi się. Poczciwa kadyszka zwicha mi palec :-?
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
Ekajana napisał/a:
No proszę jak nie ma czego się przyczepić to można o brzydkim ekranie a prawda jest taka że to świetny aparat. Jak na tą chwilę dla mnie idealny.


Bo ja wiem czy taki świetny? W końcu amatorski Canon z wizjerem, w miarę punktowym pomiarem światła, na karty SD, może nawet z AF działającym z kitem + podgląd na żywo.

Tylko trochę późno i za drogo.

W każdym razie spory skok w porównaniu do 400D.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach