Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Panowie, to nic takiego. Np. jest sobie firma: http://www.ubojnia.com.pl/index.html - i gdyby ona miała Dział Marketingu, to byłoby to, o co się dopytujecie.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ale Ubojnia Rysiek w pentaxie dziala ???!!!!!!! :mrgreen: :-P
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Jarek Ale ona tylko w wołowinie i cielęcinie działa :cry:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
A co, czego brak? Baraniny? To do fafniaka się zgłoś... ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ty sie od baranow nie wyzywaj :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniak, broń Boże, żadnych baranów. O owieczki mi chodziło...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zauważam, że gonitwa: możliwości sprzętu->obciążenie softem skutecznie zastosowana została na polu flashowym. Współczyję tym, u których ładuje się wolno, bo najleszy efekt jest własnie przy możliwości przeglądania bez długich przerw. Najbardziej chyba podoba mi się cień rzucany przez preloader... Nie wie co tam powypisywali, ale wrażenie estetyczne jest jak najbardziej pozytywne.
Dobijająca kolekcja:

 

ma1y  Dołączył: 24 Wrz 2006
może o to że nie gra czysto? że można powiedzieć nie dotrzymuje terminów itp (tak tak pewnie zaraz ktoś powie że w sumie terminu nie ustalił itp, ale chyba primo - podać mozna, po drugie primo pentax każego kraju mowi inaczej po trzecie primo mógłby podać).

a podsumowując: nie lubie jak ktoś gra w ciuciubabkę z klientami i mam to w 4literki czy jest to Pentax, Nikon czy Sony. Może zbyt idealistycznie podchodzę do tego ale po prostu nie lubie... chyba moge ?
(nie nazwał bym siebie obrazoburcą ale ikonoduli (nie wiem czy dobrze odmieniam) nie lubie ... )
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zgodnym chórem z Fafniakiem, Alkosem i JarkiemD i Sylwiuszem krzyknę - o co chodzi. NARESZCIE narobił Pentax szumu wokół siebie, spowodował ślinienie się tuż przed Photokiną, poza tym zwyczyajnie zapowiedział, że nie siedzą sobie inżynierownie przy kominku, lecz pracują nad sprzętem, żeby nie zostać w miejscu, gdzie konkurencji już dawno nie ma, bo jest z przodu. Narobili zamieszania, ale moim zdaniem w pozytywnym znaczeniu. Najlepszym dowodem oczekiwania na K10D jest ten właśnie wątek - Pentagram gdybyś nie był nim zaciekawiony, nie chciał pomacać to byś się nie żalił, że nie możesz, a z drugiej strony jakby marketingowcy nie trąbili, że ma wejść nowy produkt, to też siedział byś cicho (albo złorzeczył, że nic nie robią...). Kończąc - zamieszanie jest tym większe, że umieszczone w nowej puszcze "bajery" tak naprawdę nie są gadżetami i jak zawsze u Pentaxa - powalają konkurencję i zmuszają do roboty.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Cytat
Zgodnym chórem z Fafniakiem, Alkosem i JarkiemD i Sylwiuszem krzyknę - o co chodzi


tref chodzi o to, żeby kapitan nic nie wiedział

Pozdrawiam wszystkich nie mogących się już doczekać tego K10d i żeby to działało.
KingSize dla każdego!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach