Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Naprawa cyfrowych kompaktów Pentax oprocz Rendaszki????
Witajcie!

Jak w temacie, kumpel szuka miejsca, gdzie fachowo i za przyzwoita kwote zloza mu z dwoch Optio 33L jednego :mrgreen:

Czy znacie takie zaklady? Mozecie podac namiary? Realizuja takie uslugi wysylkowo?

Kumpel jest z Poznania - cos na miejscu znajdzie :?:

Z gory dzieki
Spinner
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Na potrzeby wątku o serwisach w forumowym FAQ odwiedziłem kiedyś ten serwis:
Fototechnik serwis
ul. Błękitna 11/16
60-656 Poznań
tel. +48 505 55 88 78
info@fototechnik.pl
www.fototechnik.pl
i robią właściwie tylko cyfrówki. Ja chodziłem z MX-em więc praktycznego kontaktu niemiałem ale mają darmową wycenę więc można się dowiedzieć chociaż czy i za ile by to zrobili.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Dzieki wielkie - ktos jeszcze pomoze??;-)

Pzdr
Spinner
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
witam,
nie wiem czy jeszcze aktualne trzeba sprawdzić. os.Kopernika możesz zobaczyć Przy Piotrze i Pawle oraz Fotoserwis, ul. Galileusza, tel 061-862-5121
Pzdr
sebostek
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Galileusza to jest właśnie na os. Kopernika. Byłem tam z MX-em (który oczywiście wtedy przestał wykazywać niepokojące objawy więc nie testowałem serwisu) - ten serwis wydaje mi się bardziej tradycyjny czy też "analogowy" ale zadzwonić można - opinie mają dobrą.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Psie Budy 12/13
50-080 Wrocław

602-243-894

ceny z kosmosu, ale podobno spoko naprawia (to wiem ze słyszenia i rekomendacji innych) i w dodatku Poznań blisko ;-)

natomiast z tego co sam widziałem będąc "w środku" (kto był ten wie o czym mówię) tego zakładu, to facet nieźle kombinuje z aparatami... zarówno SLR, jak i syfrówkami...

to co widziałem u niego na stoliku...no pierwszy raz w życiu tyle syfrówek w tylu częściach... heh może to głupie ale...
intuicja podpowiada mi że... cóż, polecam zadzwonić i się dowiedzieć czy dałoby radę...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach