piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Szpileczka napisał/a:
samiec jest szarawo-brązowy, wygląda na "zabiedzonego" i wychudłego
jak to w życiu
 

Danin  Dołączył: 10 Gru 2007
GrzehooFR, światło z zdj. 3 to lampa błyskowa? A z czym? :D
 

GrzehooFR  Dołączył: 08 Sie 2007
Lampa wbudowana, a na niej spory dyfuzor. Zrobiony z tektury, od srodka wyklejonej folia aluminiowa. A w czesci czolowej przykryty papierem sniadaniowym:D.
To juz 3 albo 4 wersja dyfuzora i z niej jestem dopiero zadowolony, bo pieknie zmiekcza i rozprasza swiatlo:)
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
GrzehooFR, mnie również interesuje konstrukcja twojego dyfuzora. Podziel się nią z koleżankami i kolegami :)
 

armar  Dołączył: 12 Maj 2007
Dzisiaj trafiłem na dwie ćmy (?), którym przeszkodziłem w czymś miłym. :-D
Były tak ładnie złączone, że nawet olały moje przeszkadzanie.

 

aflinta  Dołączył: 01 Lip 2007
witusch, Bardzo sympatyczna fotka, jakby była większa to na pulpit się nadaje :-D
 

corn  Dołączył: 02 Wrz 2007
armar, To były koleżanki z jednej prywatki...?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
corn napisał/a:
koleżanki z jednej prywatki

Ten na górze to samiec... Jest mniejszy i bardzo wygodnicki... Na miejsce godów jedzie na grzbiecie swojej wybranki.
Phi!
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
mygosia napisał/a:
bardzo wygodnicki... Na miejsce godów jedzie na grzbiecie swojej wybranki.
I gdzie tu sprawiedliwość
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
piotr_luk, ja już dawno zostałam pozbawiona złudzeń, że zycie jest sprawiedliwe ;-)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
sprawiedliwe inaczej
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
truteń - brzmi znajomo :mrgreen: :mrgreen:
 

aflinta  Dołączył: 01 Lip 2007
Piękna pogoda też mnie dzisiaj skusiła by przejść się do lasu z aparatem, oto efekt:
 

GrzehooFR  Dołączył: 08 Sie 2007
Obiecuje, ze w wolnej chwili napisze kilka slow o moim dyfuzorze:)
PS. Aflinta fajne ujecie:) Ja dzis tez sporo zdjec zrobilem, ale poki co musze je obrobic:)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
GrzehooFR, nawiazujac do Twoich zdjec.. nie chcial bys czasem Lightrooma na legalu za free?
http://fotografuj.pl/konkurs/Podejdz_blizej/id/16

tu nagrody: http://fotografuj.pl/konk.../strona/nagrody
 

GrzehooFR  Dołączył: 08 Sie 2007
Dzieki Dagio:) Pewnie, ze cos wysle, chociaz tak szczerze to po ostatnim konkursie Olympusa sceptycznie podchodze do decyzji jury:/
I jeszcze kilka prac z wczoraj:)

21


22


22
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
GrzehooFR dalej robisz tamronem 70-300 +raynox? jakiego uzywasz dyfuzora? sam mam taki zestaw i mam zamiar sie wkoncu wybrac na jakiec makro-lowy i zastanawiam sie czy swiatlo dzienne wystarczy czy trzeba bedzie cos jeszcze pokombinowac?

aha.. genialne zdjecia, Ty, Szpileczka i Marek Wyszomirski jestescie moimi mistrzami makro (^_^)
 

GrzehooFR  Dołączył: 08 Sie 2007
Eldred na wstepie dziekuje bardzo za uznanie:)
A co do pytania to juz robie zdjecia Tamronem 90/2.8 z dopietymi pierscieniami posrednimi. Ale w dalszym ciagu uzywam dyfuzora i doswietlam nim prawie wszystkie ujecia.
I tak jak obieclem w wolnej chwili podam jego konstrukcje na forum.
PS. Konstrukcja jest wyjatkowo prosta i potrzeba raptem 15-30min na jego wykonanie:)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
GrzehooFR napisał/a:
Konstrukcja jest wyjatkowo prosta i potrzeba raptem 15-30min na jego wykonanie:)
Brzmi zachęcająco
 

Myron  Dołączył: 21 Cze 2007
KLIKADŁO - ja robiłem z rok temu według tego wzoru z małymi przeróbkami (zmieniłem część mocowania, aby dyfuzor pasował na wbudowaną lampę). Dawno go nie używałem, ale z tego co pamiętam, to efekty były całkiem dobre.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach