zigger  Dołączył: 08 Lis 2006
Pisze w temacie K100D, choc niebezposrednio odnosnie jego ceny. Cena oczywiscie jest wazna i oby byla jak najnizsza :-) Nie chce zakladac nowego tematu, skoro w tym juz mowa wlasnie o tym modelu. A o co mi chodzi? Moze ktos jest w stanie wskazac mi link porownujacy K100D z Samsungami GX-1L i 1S? Ewentualnie napisac pare slow od siebie? Zastanawiam sie, w jak duzym stopniu aparaty te mają wspolne bebechy oraz jak wypada jakosc fotek nimi zrobionych? Czy GX'y są modelami z nizszej polki, jesli tak , to o ile?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Zigger, 1L i 1S to odpowiedniki DSa i DLa. Tak więc Kasetka jest niejako modelem nowszym od nich. Jeżeli interesują Cię porównania do K100, to możesz śmiało porównywać wlaśnie owe modele Pentaksa.
 
zigger  Dołączył: 08 Lis 2006
Dzieki, wlasnie o to mi chodzilo :-) A tak na marginesie-czy DS i DL roznia sie tylko wizjerem? Nigdy nie mialem w reku tego sprzetu, wiec znam go jedynie z opisow. Stad te, wydawaloby sie, mocno lajtowe pytania ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
zigger, tu masz taką, wydawałoby się, mocno lajtową tabelkę:
http://www.dpreview.com/r..._istdl&show=all
 
zigger  Dołączył: 08 Lis 2006
Mila tabelka, zwlaszcza, gdy ma sie ochote na zmiane systemu. Dzieki :-B
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
Powinni jeszcze napisac o wizjerze - DL ma troche mniejszy (ale i tak lepszy od amatorskich Canonow)
 
zigger  Dołączył: 08 Lis 2006
Wlasnie na canonie z ciemnym wizjerem jade juz ok. 10 lat i chyba czas zmienic, aby nie oslepnac. Niech stanie sie swiatlosc, chociaz troche :lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach