nipus  Dołączył: 21 Kwi 2006
Adapter K for 645 lens
Kupiłem właśnie taki adapter na wyprzedaży w Apollo (pozdrowienia dla Piotra) i powiem że mam mieszane uczucia, bo okazuje się że konwerter ten umożliwia pracę tylko przy przysłonie roboczej. A przecież obiektywy A645 są bardzo podobne do KA a tu żadnej współpracy. W cyfrze może być to zaleta, ale w analogu to trochę kiepsko.
Szkoda że nie ma przejściówki takiej jak w Contaxie 645 podobno przenosi i automatykę przysłony i AF. D 645 daje nadzieje że może jeszcze coś zrobią.
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Tez sie zastanawialem nad jej kupnem, ale z powodow ktore wymieniles dalem sobie na luz.
Swoja droga ma ktos jakies doswiadczenia ze szklami 645 i 67 na cyfrowkach ?
 
nipus  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zamierzam nabrać doświadczenia ale najpierw muszą zacząć sprzedawać K10.

[ Dodano: 2006-11-14, 09:44 ]
Czy ndal masz problemy z hałasowaniem 645 ?
Mój pracuje dość przyjemnie na poziomie 645n.
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Juz nie mam. Nie wiem czy o tym pisalem, powodem bylo to ze sprzet lezal bardzo dlugo na polce nie uzywany, troche go przesmarowalem (przesow filmu) i jest duzo lepiej - ale do dyskretnych i tak ten sprzet sie nie zalicza :lol:
Tak czy owak jestem zachwycony zdjeciami z niego, szkoda ze nie ma af, ale ceny tych body sa juz malo przyjazne - przynajmniej do hobbystycznych zabaw.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Tylko przejsciowka z 67 na bagnet 645 przenosi automatyke przeslony :-) Wiec jesli ktos ma 67 i 645 to jest bosssko :mrgreen:
MKw - ceny 645n nie sa takie zle jak na taki wypasiony korpus. Anyway goly korpus jest mniej wiecej w cenie LXa :mrgreen:
 

krzychu1979  Dołączył: 17 Wrz 2011
Sam też szukałem i też nie znalazłem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach