MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Pentax 645 hałasuje ?
Czesc,

Wreszcie dostalem moja 645 potestowalem troche na sucho nawinalem TriX i wszystko wyglada bardzo fajnie. Niepokoi mnie tylko silnik od filmu. W momencie wyzwolenia migawki orgia dzwiekow spowodowana klapiacym lustrem i tym nieszczesnym silnikiem podniosla by chyba umarlego z grobu. Wymienilem na wszeli wypadek baterie, ale jest tak samo. Dodam tylko ze zmienilem zdanie na temat DS ktory wydaje "glosny i irytujacy" dzwiek, przy 645 to odglos musniecia ziemi przez spadajacy listek :roll:
Pytanie do posiadaczy czy wspomniany typ tak ma czy moze z moim cos nie bardzo ?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
MKw napisał/a:
Pytanie do posiadaczy czy wspomniany typ tak ma czy moze z moim cos nie bardzo ?
Moj byl glosny, ale bez przesady. Chociaz nie wiem jaka ty masz tolerancje na 'halas', bo ja spora.

jarek
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Nie wiem jak 645 ale mi osobiscie dzwiek 645n strasznie sie podoba... A porownanie z DSem jest mocno hmmm.. nie na miejscu :?: :mrgreen: W 645 lustro jednak jest "odrobine wieksze" :mrgreen: :lol: a i silnik ciagnie w koncu film i to nie byle jakiej szerokosci... :-P :lol:

Pzdr
Spinner
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Hhhh trudno to taz za pomoca forum przekazac, nawet odglos paszcza jest malo adekwatny. Mam wrazenie ze napierd..... jak ruska mlockarnia mowiac bardziej obrazowo :lol: ludze sie ze on jednak ten film ciagnie, moze we wtorek powyciagam graty z piwnicy kupie jakas chemie i wywolam ten film z ciekawosci, obaczym co z tego wyniknie...

Co do tolerancji na halas to mojego ProgrmPlusa uwazam za cichy i przyjemny sprzet.

[ Dodano: 2006-08-08, 21:02 ]
No i wiele sie wyjasnilo wlasnie wywolalem pierwszy film z tej mojej maszyny i co sie okazalo klatki na siebie zachodza mniej wiecej w polowie :evil:
Myslicie ze cos sam wydlubie czy tez slac do serwisu odrazu ? Musze przyznac ze jestem wpieniony :evil:
 
aziolek  Dołączył: 17 Maj 2006
MKw napisał/a:
W momencie wyzwolenia migawki orgia dzwiekow spowodowana klapiacym lustrem i tym nieszczesnym silnikiem podniosla by chyba umarlego z grobu.


Mnie sie wydaje, ze moj tez jest glosny. Ale mozna sie przyzwyczaic. Moze to jest spowodowane tym, ze P 645 ma jakis specjalny uklad sprezyn do wytlumiana lustra(?). Dlatego moze pracowac glosniej...


pozdrawiam Arek

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach