Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Spinner w W-wie...:-P
Czolgiem!

bede na szkoleniu 4-5.XII w W-wie... nocleg mam od 3.XII...

Tak wiec wpadlem na pomysl, ze przyjade jednak do poludnia i odwiedze w koncu slawna Stodole a i moze poznam kilka osob i jakies piwko sie rozpije a moze i pofoci cosik :?:

Kilka osob zapowiedzialo swoja obecnosc - ktos jeszcze ma ochote na spotkanko :?:

Zadna to w sumie atrakcja wiec najwyzej sam sie poszwedam po W-wie... :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
:mrgreen: - moze - jak nie trafia mnie jakies zdjecia w robocie... zdzwonimy sie
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Czerwony dywan i dzieci z kwiatami - załatwione. Z hostessami mały problem, ale za to na pewno będzie jakiś okolicznościowy "ping" z głośników na Centralnym (wiecie, ojciec-kolejarz ;). Orkiestry się nie podejmuję :( Może ktoś chociaż jakiś bębenek?...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Czy jest tu Spinner? Halo? Szukam Spinnera!
Mam nadzieję, że to przeczytasz - napisałem jednemu z obecnych na tym forum user'ów, że Cię objadę jak... (cenzura nie pozwoliła)
KOMISYJNIE ZATEM DOSTAJESZ BATY, PRZY WSZYSTKICH, NAJLEPIEJ PRZEZ KOLANO I ...
Jak chcesz wiedzieć za co zapraszam na priv.

Dziękuję Państwu za rolę publiczności.
:mrgreen: :-D :mrgreen: :-D :mrgreen: :-D :mrgreen: :-D :mrgreen: :-D :mrgreen: :-D :mrgreen: :-D :mrgreen: :-D :mrgreen: :-D
P.S. To oczywiście wielce serdeczne i pełne przyjaźni porachunki, żeby ktoś źle nie zrozumiał - nikt na nikogo się nie gniewa! :-B :-B :-B
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner pamiętaj zabierz jak najwięcej sprzętu, widzimy się w niedziele o 9:00
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Nieee... no - bede jechal pociagiem... pewnie tylko MESuperka wezme z nalesnikiem... albo RF-a:-) No i bee dopiero ok, 10:30... chyba, ze przyjade 2.XII i przenocuje u Mertza jak sam zaproponowal wielkodusznie... Mozna by juz wieczorkiem browarki spic... ino nie tylko ja dysponuje swoim czasem...;)

Milo bedzie Sebostek, bardzo milo, Cie poznac:-)

Pzdr
Spinner
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
ohhhooo pociągiem to można cały wagon wynająć na szkła i inne puszki o 645n nie wspomnę :-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Noooo. i buty, koszule, garniaka... jaaaasne :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
to chociaż Hi-matica ?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Postaram się stawić. Niestety niedziele wyglądają w moim przypadku marnie czasowo. Zobaczymy.
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
Hejka!

Mam pytanie. Czy na tym improwizowanym plenerku będzie ktoś z obiektywem - FA 28-70/4 AL? Albo z Sigmami 28-70mm F2.8 EX DG i 28-70mm F2.8-4 DG? Albo z innym standardowym zoomem o większej jasności?

Bo jeśli tak, to rozważałbym na poważnie podjechanie do Wawy. A to nie dość, że strasznie daleko to jeszcze na południe.... bleeeee..... ;)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
kiwaczek napisał/a:
Mam pytanie. Czy na tym improwizowanym plenerku będzie ktoś z obiektywem - FA 28-70/4 AL?

No, ja mam ten obiektyw. W dodatku pewnie się wybiore na spotkanie ze słynnym Spinnerem :mrgreen:
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
Kusisz....
A mi się tak nie chce do Wawy znowu jechać ;) Starczy wizyt na ten rok. I od tego jeszcze szykuje mi się na luty 3 tygodnie szkolenia radiologicznego. Ech....
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
kiwaczek napisał/a:
Kusisz....

A tam kusze, mnie by się nie chciało taki kawał jechać by zobaczyć jakieś szkiełko. Co innego spotkać się ze Spinnerem, naszym guru :-P .
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
kiwaczek napisał/a:
A mi się tak nie chce do Wawy znowu jechać ;)


Jacek, mam FA 28-70/4 AL. Wysłać Ci na testy? Będę go potrzebował dopiero na święta a i to niekoniecznie, wtedy mógłbyś się bawić do wiosny....
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
argawen napisał/a:
Co innego spotkać się ze Spinnerem, naszym guru .


:oops: Hmmm... "coponiektorzy" to powinni w ucho dostac za szydzenie z biednego Spinnerka... :evil:

Pzdr
Spinner :mrgreen:

 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Hmmm... "coponiektorzy" to powinni wucho dostac za szydzenie z biednego Spinnerka...
- ocho ! trzeba wpasc i popatrzec :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Co innego spotkać się ze Spinnerem, naszym guru


a teraz wszyscy razem UGA-BUGA UGA-BUGA UGA-BUGA dla Wielkiego Szamana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-P
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
UGA-BUGA UGA-BUGA UGA-BUGA
UGA-BUGA UGA-BUGA UGA-BUGA
UGA-BUGA UGA-BUGA UGA-BUGA
UGA-BUGA UGA-BUGA UGA-BUGA
uuu- a!! uuu- a!!
UGA-BUGA UGA-BUGA UGA-BUGA
UGA-BUGA UGA-BUGA UGA-BUGA
UGA-BUGA UGA-BUGA UGA-BUGA
UGA-BUGA UGA-BUGA UGA-BUGA
uuu- a!! uuu- a!!
UGA-BUGA UGA-BUGA UGA-BUGA
UGA-BUGA UGA-BUGA UGA-BUGA
UGA-BUGA UGA-BUGA UGA-BUGA
UGA-BUGA UGA-BUGA UGA-BUGA
uuu- a!! uuu- a!!
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Wybitnie sie niektorym nalezy... oj wybitnie... :evil: :mrgreen:

Pzdr
Spinner

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach