argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:

:oops: Hmmm... "coponiektorzy" to powinni w ucho dostac za szydzenie z biednego Spinnerka... :evil:


Czujesz sie obrażony ? :cry:
No trudno, nie dostąpie zaszczytu poznania :oops: :cry:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
widzę, ze w tym wątku jest wyjątkowo dużo "naskoków" na Spinnera. Heh.
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Bo go wszyscy lubią :lol:
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
fotonyf napisał/a:
Jacek, mam FA 28-70/4 AL. Wysłać Ci na testy? Będę go potrzebował dopiero na święta a i to niekoniecznie, wtedy mógłbyś się bawić do wiosny....

Smutno mi....
Nie chcą żebym do Wawy pojechał i spotkał się z pentaksiarskim towarzystwem. Chlip..... Pretekst mi chcą zlikwidować.....

A na poważnie. Chetnie bym skorzystał z dwóch już ofert podesłania szkiełka, ale jakoś tak obawiam się o jakość usług świadczonych przez nasza pocztę. Co robić?
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
kiwaczek napisał/a:
obawiam się o jakość usług świadczonych przez nasza pocztę.


Nie pitol - sle dziesiatkami i jest cool... A jak sie boisz to ubezpiecz za kilka zlotych i juz... Nie rozumiem wiecznego narzekania na PP...

Pzdr
Spinner
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Może się rozejrzymy za kolegami, którzy podróżują?

Bo do poczty też mam małe zaufanie. (Sorry Spinner, :-/ )
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
fotonyf napisał/a:
do poczty też mam małe zaufanie.


Jakies szczegoly czy zaslyszana opinia :?:

Pzdr
Spinner
 

duroc  Dołączył: 18 Paź 2006
O, ja też chętnie. A jak się poznamy?
Teraz wszyscy noszą gazety w lewej ręce i białe róże w butonierce ...
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Hmmm... latwo - najgrubszy i najbrzydszy na gieldzie to bede ja... :mrgreen: A tak na serio 503 160 600 to moja komora - tyrkniesz jak jakims sposobem mnie jednak nie poznasz :-P

Pzdr
Spinner
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Jakies szczegoly czy zaslyszana opinia :?:


Chcesz? Proszę bardzo!
Paczuszka wysłana przeze mnie priorytetem doszła po 2 tygodniach.... do mnie.

A wiesz ile szły dwie książki do USA wysłane priorytetem? 60 dni. Koszt - 60zł....

Jeszcze?

:-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
fotonyf napisał/a:
60 dni. Koszt - 60zł
- co sie czepiasz...1zl za jeden dzien....calkiem niezle :-P
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
Poczta Pocztą w pracy korzystamy z DHL i UPS Ci to dają do pieca paczka wysłana na odległość 200 kilometrów ubezpieczona, koszt wysyłki prawie 40 zł i ginie i nikt nie wie co się z nią dzieje nie ma i tyle :-/
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
mama mojego (byłego) współlokatora pracuje na poczcie a i on sam od trzech lat w wakacje listonosi ii opowiadał mi jak to jest - ogólnie, żeby się nie rozwodzić: "zapiernicz od rana do wieczora" - pewnie, że zdaża się, że coś niedojdzie, że coś się opóźni, że coś się zagubi, ale nie można mówić, że tak jest tylko w PP
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
no i w końcu strajk teraz mamy listonoszy. Swoją drogą też mam dość skrzynki zapełnionej ulotkami, reklamami, blabla zamiast listów. Popieram listonoszy co do niechęci ich roznoszenia. Jak poczta chce w ten sposób zarabiać, niech zatrudni "reklamaczy", "ulotkarzy", kogo chcą. Coś słyszałem, że od 2008 jest u nas uwolnienie rynku pocztowego i skrzynki przestaną należeć do PP. Zresztą w nowym budownictwie już należą nie do PP lecz do asministratora. A wtedy - reklamówka=sąd jeśli jest wyraźna informacja "czysta skrzynka" (taki bajer, znaczek, żeby nie wrzucać pierdół).
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
fotonyf napisał/a:
Paczuszka wysłana przeze mnie priorytetem doszła po 2 tygodniach.... do mnie.


Zakladam, ze poprawnie zaadresowales?? Na istniejacego adresata??

fotonyf napisał/a:
A wiesz ile szły dwie książki do USA wysłane priorytetem? 60 dni. Koszt - 60zł....


Nooo... to juz przegiecie - paczki zagraniczne opuszczaja kraj w 1-2dni po nadaniu wiec to moze byc wina innych posrednikow...

Jezeli taki jestes czepialski to moze Ci kilka podobnych sytuacji podac z UPS, DHL - tylko z ostatniego miesiaca-dwoch i mojego doswiadczenia...

PP wyslam po kilka paczek tygodniowo i jest spox... a to tylko zwykla paczka za 6,5PLN... Nie ma firm bez wad - w koncu pracuja rozni ludzie ale prosze nie generalizujmy bo takie narzekanie to podobnia jak na Windowsa... stekaja takze Ci co wiedza tylko jak sie odpala w nim pasjansa...

Pzdr
Spinner
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Nie będę się "chwalił" innymi osiągnięciami poczty i innych spedytorów, wymienione wcześniej przypadki nie były jedyne a paczek wysyłam mało. Może mam pecha?

Dlatego wysyłka obiektywu pocztą a nawet jakąkolwiek spedycją jest ryzykiem.
Wolę już znaleźć człowieka, który przy okazji dostarczy małą ale cenną paczuszkę.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
szpajchel napisał/a:
ups UPSowi nierówny:

łojej, ile ona waży? Dotkąć strach, bo się złamie. Ale fajna "kurierka".
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tref napisał/a:
łojej, ile ona waży? Dotkąć strach, bo się złamie.


E tam, co najwyzej zegnie :-P :-P :-P
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jesli tem spot nie bedzie w weekend to ja sie pojawie jak sobota/niedziela to niestety odpadam.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach