Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
LightZone - kto to zna?
W blogu Mike Johstona wyczytałem że właśnie wypuszczono wersję 2.0 i ponoć jest to dobry program do konwersji RAW. Ktoś tutaj go używał? Pytam zanim sam zainwestuję czas w sprawdzanie triala. Chodzi konkretnie o ten program http://www.lightcrafts.com/index.php
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
We wrześniu ściągnąłem LightZone Classic Edition - nie wiem czy Ty mówisz może o nowszej wersji, ale nie zagrzał u mnie długo miejsca... nawet nie powiem, co mi się nie podobało, po prostu wyleciał z dysku 8-) popatrzyłem na ich stronę teraz i przypomniałem sobie ten program - specyficzny sposób korekcji stref tonalnych (to taki duży szary gradientowy prostokąt w oknie programu) można położenie poszczególnych poziomów zmieniać względem siebie, albo wręcz usuwac, daje to duże możliwości wpływania na obraz, ale uzytkowanie jest hm na tyle nietypowe, że mnie nie wzięło... Chyba jednak najlepiej jak zainstalujesz triala i sam zobaczysz :-) Ale cena jest zniechęcajaca raczej... Ciekawe na ile wycenią Lightroom? Na pewno nie będzie to 100 euro (bo tyle gdzies kosztował RSP, a L ma być droższy). Pewnie tez 200 euro/$... Bronek a Lightroom Ci nie pasuje?
 

Bronek  Dołączył: 04 Wrz 2006
obejrzę Lightrooma, gdy wyjdzie z beta-testów.

[ Dodano: 2006-11-20, 13:53 ]
PS CS2 kupiłem ponad rok temu, po prostu zastanawiam się czy jest coś lepszego

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach