Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Kto, gdzie, kiedy?
Czyli "kim jesteś, Pentaxianie?"

Były już wątki typu "poszukuję forumowicza z okolic..." - ten niech działa na odwrót:
Czasem zdarza się, że mijamy na ulicy kogoś z Pentaksem - ciekawe, czy kojarzymy się z Forum.

Np. w wątku http://manufactura.home.p...=11352&start=70 okazało się, że Marcin_G minął się z zombie, kupując aparat.

No to pytanie ode mnie: czy jest tu może ktoś, kogo wczoraj mógł widzieć mój ojciec z "Pentaksem z długą lufą" (obiektyw) w Puszczy Białowieskiej?
 

kafciok  Dołączył: 24 Lut 2007
Ja kiedyś widziałem we Wrocławiu na Pergoli Annuszkę chyba... :)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Pamiętam jak na SPD minąłem w lesie Mygosię i Micha. Tyle, że dopiero później okazało się, że to byli oni.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
djack, jeszcze Songo był.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ja na ostatnim Woodstocku widziałem jakiegoś kasetkowca, ale jak zagadałem o forum, to się speszył :mrgreen:
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
A ja kiedyś w Krakowie wszedłem z aparatem w ręce do sklepu z instrumentami na Karmelickiej i pan, jak mnie obsługiwał, zwrócił uwagę ("O, MZ-3, bardzo fajny aparat"). No ale nie miałem czasu pogadać, bo żona czekała z dzieckiem przed sklepem.
Więc jeśli ów człek ze sklepu jest na forum, to pozdrawiam i przepraszam, że musiałem szybko uciekać.

 

Romi  Dołączył: 17 Sty 2008
Re: Kto, gdzie, kiedy?
Samp napisał/a:
Czyli "kim jesteś, Pentaxianie?"

Były już wątki typu "poszukuję forumowicza z okolic..." - ten niech działa na odwrót:
Czasem zdarza się, że mijamy na ulicy kogoś z Pentaksem - ciekawe, czy kojarzymy się z Forum.




A Lubelska Grupa Pentax'iarzy spotyka się od czasu do czasu na Lublin Pentax & Perła Day... :mrgreen: , organizowanym co jakiś czas we własnym zakresie. Jest okazja do pogadania i focenia.
http://manufactura.home.p...er=asc&start=50 - a tak się organizujemy.
 

baudet  Dołączył: 07 Lut 2008
A ja dziś znowu spacerując po toruńskiej starówce szukałem kogoś z Pentaksem. Nie widziałem :( Głównie N i C, czasem M. Za to przedwczoraj na zamku w Golubiu pojawił się Pan z Panią. On miał na szyi cyfrankę Pentaksa, nie wiem jaką. Z daleka tylko logo na pasku widziałem. Ale przeca nie zapytam czy forum czyta :)
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Romi napisał/a:
Perła Day
znaczy się, mój dzień tam obchodzicie? :-D
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Ja w ubiegłym roku spotkałem Pentaxiana na Hali Gąsienicowej. On też miał kasetkę. ;)
 

malyglod  Dołączył: 11 Lip 2007
Re: Kto, gdzie, kiedy?
Romi napisał/a:
Pentax & Perła Day

mrrr, może ktoś zainicjuje podobne spotkania na podkarpaciu? :mrgreen:
 

Romi  Dołączył: 17 Sty 2008
perl napisał/a:
znaczy się, mój dzień tam obchodzicie? :-D



Peła to nasz ulubiony napój chmielowy :-B :-B :mrgreen: :mrgreen:
Lubelska Grupa nim się raczy....

perl - pozdro dla Ciebie.
 

DDspeed  Dołączył: 03 Wrz 2007
Perła kojarzy mi się z Jakubem Wędrowyczem...
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Z Pentaksem kogoś obcego spotkałem ostatnio we Wszystkich Świętych 2007 w Lublinie na cmentarzu na Lipowej.
 

cynamonowy  Dołączył: 16 Lip 2007
Z Pentaksem spotkałem kilka tygodni temu jakiegos osobnika w Krakowie w okolicach Wawelu. A potem na Smoczej Pana o ksywie marucha, Pozdrawiam :-B


P.S. jest jakiś Żyjący posiadacz Pentaksa w alwerni? Wczoraj w okolicach Skowronka takowego widziałem.
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Re: Kto, gdzie, kiedy?
malyglod napisał/a:
Romi napisał/a:
Pentax & Perła Day

mrrr, może ktoś zainicjuje podobne spotkania na podkarpaciu? :mrgreen:


Perła może niekoniecznie ale coś by się chyba dało?
Naliczyłem na szybko 16 użytkowników forum z Rzeszowa + 2 z Rzeszów łamane przez coś i tylko dwóch było z zerem postów na koncie - to by znaczyło że reszta jest mniej lub bardziej ale aktywna.
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
DDspeed napisał/a:
kojarzy mi się z Jakubem Wędrowyczem...

z Jakubem to i ja bym wypił :mrgreen:
 

ArturMaly  Dołączył: 26 Gru 2007
1 Maja na międzynarodowych mistrzostwach polski motocross w Gdańsku widziałem kogoś z K100D i krótkim kitem...
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
cynamonowy napisał/a:
A potem na Smoczej Pana o ksywie marucha, Pozdrawiam :-B

:-B :-B :-B

Ale z tym "Panem" to przegiąłeś :evil: - od razu przybyło mi parę lat...
 

TomaSzSz  Dołączył: 04 Lip 2007
Siostra mi mówiła, że często widzi jak śmigają pentaxiarze w Białymstoku ;-) może ktoś z forum ?

a tak przy okazji jest ktoś na forum z Białegostoku, Siemiatycz, i okolic woj. Podlaskiego ? :->


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach