cynamonowy  Dołączył: 16 Lip 2007
marucha napisał/a:
Ale z tym "Panem" to przegiąłeś :evil: - od razu przybyło mi parę lat...

Przepraszam kolego marucha, postaram sie poprawić na przyszłość :-B
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Rany, aż włączyłem Google Earth, żeby sprawdzić gdzie są Siemiatycze!
I już wiem. Pewnie mój pradziadek wiedział sam z siebie :mrgreen: bo niedaleko mieszkał :mrgreen:
 

TomaSzSz  Dołączył: 04 Lip 2007
hyhy :mrgreen:
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
cynamonowy, już lepiej :mrgreen: :-B :mrgreen:
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
TomaSzSz napisał/a:
Siostra mi mówiła, że często widzi jak śmigają pentaxiarze w Białymstoku ;-) może ktoś z forum ?


TomaSzSz, no mnie widziała, kiedy pierścienie dla Ciebie jej przekazywałem chyba. Ale wtedy to ja z hajmatikiem byłem. ;-)

Poza tym, oprócz ojca jednego z forumowiczów, nikogo nie widziałem.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Spotkałem kogoś z K10D w poznańskiej palmiarni drugiego maja, zaglądał mi przez ramię jak wyginałem się do lilii wodnej :-) czy jest zalogowany nie mam pojęcia - zapomniałem zapytać :roll:
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Siemiatycze, hmm... Coś kojarzę...
A, już wiem. Ktoś tam, kogoś tam mieszka/mieszkał w Siemiatyczach. Mój dziadek mieszka w Dolistowie, więc nie daleko :-P .
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Siemiatycze - byłem tam na kolonii w latach 60-tych XX-go wieku :-)
 

zwirek_s  Dołączył: 15 Mar 2008
Ostatnim razem widziałem kogoś z K100d na London marathon 2008...wtedy widziałem tylko jednego Pentaxa reszta to była C, N albo N i C :)
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
Ja, będąc w ubiegłym roku we wrześniu na Węgrzech, spotkałem sympatycznie wyglądającego Pentaksiarza, który ze statywu fotografował Kadyszką Basztę Rybacką w Budapeszcie.
Zagadałem do niego po angielsku pokazując swojego Pentaxa. Niestety odpowiedział mi w miejscowym narzeczu, którego nie byłem w stanie zrozumieć. I na tym nasz kontakt był się zakończył.
No istnieje jeszcze taka ewentualność, że to ja optymistycznie uważałem iż używam angielskiego. Chociaż z drugiej strony jak zamawiałem coś do jedzenia to dostawałem zawsze to co chciałem, bez wodzenia palcem po menu.
Nawet na Węgrzech :mrgreen:
 
wujek  Dołączył: 12 Sty 2008
DDspeed napisał/a:
Perła kojarzy mi się z Jakubem Wędrowyczem...


Chyba dlatego, że mieszkał w okolicy gdzie Perłę produkują. Choć o ile pamiętam to inne trunki preferował ...
 

Ganz  Dołączył: 30 Kwi 2007
Ja z kolei pozdrawiam pentaksiarza, którego dziś widziałem focącego drewnianego konia w Dolinie Szarlotty pod Słupskiem!
 

DDspeed  Dołączył: 03 Wrz 2007
wujek: jak przesiadywał w Wojsławickim pubie to pił Perłę tak jak wszyscy ;-)
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
a ja dziś widziałem pentaksiarza na otwarciu sezonu lekkoatletyki w Sopocie :) nawet mu zdjęcie zrobiłem :-) poza tym był jeszcze jeden C i jeden O...reszta kompakty z kieszeni i komórki
 
wujek  Dołączył: 12 Sty 2008
DDspeed napisał/a:
jak przesiadywał w Wojsławickim pubie to pił Perłę tak jak wszyscy

Ale bimberek od Paczenki bardziej mu podchodził ;-)
 
kierdel  Dołączył: 20 Lip 2007
Niedawno mialem okazje obserwowac geodetow w akcji. Sprzet mieli pentaxa.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
W piątek 2 maja spotkałem forumowicza w Wilnie.
Po Pentaxie Go poznałem :lol:
Krzyknął swojego nicka przez ulicę ale niedosłyszałem jakoś a on poleciał za swoimi.
A ja za swoimi. Nawet nie było czasu zamienić słówka.

Hej odezwij się :mrgreen:

Fajnie spotkać się tak daleko od domu i w najmniej oczekiwanym miejscu :mrgreen:
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
W Łodzi przybyła jedna znana mi Pentaxiara. :-D Może się tu zarejestruje. ;-)
 

motomouse  Dołączył: 14 Sie 2007
Kto był 3 Maja na Parkowej Górze w Krynicy ? Bo łącznie ze mną i braciakiem było nas tam trzech :P
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
W Łodzi w manufakturze czesto mozna spotkac kogos z P, ale jak sie zagada to malo kto wie o czym [forum] mowa.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach